bugün

sözlüğün gülü urangu nun istanbula gelmesi ve istanbuldaki yazarların birbilerini daha yakından tanıması maksadı ile düzenlemek istediğimiz zirvedir. gün içerisinde zirvebox taki yerini alacaktır.
uranguyu sevenleri görmek için , sevmeyenleri dövmek beklediğimiz için beklediğimiz zirve.
kimsenin gitmeyeceği zirvedir, ne yapsınlar uranguyu görüp

40 karakter sınırı var.

bir de ortalama 100 karakter entry girmem gerekiyormuş sözlük o yüzden biraz uzatıyorum.
Kimsenin siklemediği zirve.

3-5 sözlük kızı toplayıp geleyim bari. yazın lan beni de.
Gelmeyeceğim zirve. Gelicem şimdi hepiniz aşık olucaksınız al başına belayı. Yazma.

Şaka şaka istanbul'da değilim. Olsaydım da gelmezdim. Sizin gibi eziklerin arasında işim ne?

Urangunun bulunduğu istanbul zirvesi.
urangu nun etkisiz eleman oldugunu ortaya cıkaran zirve. elin kızının bira fotoğrafları bile daha çok ilgi çekiyor baksanıza.
(bkz: #24810279)
sözlükten merve, ece, aylin, pelinsu ile birlikte geleceğim zirvedir.
kesinlikle katılacağım zirve. tanışmak, dost olmak adına güzel bir fırsat. urangu da geçerli bi hatun diyorlar. allah var, art niyetim yok ama bi tanışalım bahhalım.
katılma ihtimalim yüksek olan zirve.
Afyona gelirsede gerçekleştirebileceğimiz hede.
söylentilere göre çok geçerli bir hanım olan urangu odağında tertip edilen bir organizasyon olduğundan katılımın fazla olacağı düşünülen zirvedir.

şanslı olan yalar.
Yine kız kıza öpüsmelerin yiyismelerin olacagı zirve.

System error yine gelirse katılacagım zirvedir.
20 gün sonra gerçekleşecek olan zirvedir.
(bkz: urangu hatun muymuş)
urangu'nun katılmayacağı zirve olacaktır.
katılmak istediğim zirvedir.
şimdiden on kişiye yakın katılımcısı olan zirvedir.
kadıköy'de gece kulübü kapatmaz ise katılmayacağım zirvedir. Bu şimdi bende para yok der, ama yalan söyler. Cimriliğinden ölecek.
yatsı namazını müteakiben başlayacak ve sabah namazının eyüp sultan camiinde kılınması ile sona erecek olan 6-7 eylül zirvesidir.
katılımcı sayısı on iki (12) olan zirve.
19 gün sonra gerçekleşecek olan zirve.
gerçekleşmesine 17 gün kalmış olan zirve.
katılıp tüm katılımcılara sırayla ayar vereceğim zirve. öyle klavye delikanlılığı yapmaya benzemez. ağlatana kadar altınıza işetene kadar şamarlayacağım.
urangu'yu lumizinle otogardan alıp, katılacağım zirve. gelirken şampanya patlatırız.
13 gün kalan zirvedir.