bugün

gün itibariyle gerçekleşen hadisedir...

trabzonlusu, galatasaraylısı, bursalısı, beşiktaşlısı komple bucalıdır bugün...bir işe yarar mı bilmiyorum ama buca tarihinde hiç bugünkü kadar taraftara, kendisi için çarpan kalbe sahip olmamıştır...

fenerliler de sorsunlar kendilerine niye böyle diye? hadi galatasaray kıskanıyor fenerin muhteşem!! başarılarını...ama herkes mi kıskanır arkadaş bu takımı? bir tane mi seveni, takdir edeni olmaz.
50 milyon derken kafama takıldı fenerliler de mi bucalı oldu ?! rakamda bir yanlışlık var. ve evet ilk defa bu kadar taraftara sahip olacaktır . ama fener taraftarının kalbi gibi şiddetli ve anlamlı olmayacaktır , trabzon taraftarları müstesna . onlar da kendi takımları için tabiki bucayı öz takımıları gibi destekleyecekler. buca spor a başarılar dilerim...
olmayan bir şey kıskanmak gibi bir durumun olduğunu söyleyen melisbahçeli taraftarın hezeyanıdır.
geriye kalan 25 milyonun çok da sikinde olani durum. şamaroğlanına dönmüş lig 13.leri ile orta sıralarda debelenen kardeşleri fener in şampyonluğunu istemiyomuş, vay anasını! ben de fenerli olarak hep bunun sebebini sorguluyorum bu süpersonik takım taraftarlarına kendimizi niye sevdiremedik diye.
fenerbahçenin ne kadar antipatik olduğunun göstergesi.
buca izmir ilçesidir. bucaspor olduğu gibi her izmir ilçesinin neredeyse bir takımı vardır ve kişiler bu konuda fanatiktir. karşıyaka spor, göztepe spor, altay spor. buca da ortalama 500 bin kadar kişi yaşar. 300 bin i apaçidir. 50 milyon kişi yok artık ebesinin amı ali sami dir.
kim koyarsa koysun allah razı olsun mottosu ile hareket eden kitleler.