bugün

çok hoş bir kıyafet olan taytı bacak boyu kısa olan kızlarımız giydiğinde kendilerine yakışmadığını hala anlayabilmiş değillerdir.ivedi bir şekilde acı gerçeği birilerinin izah etmesi lazım.
Çorap gibi durur.
türk kızlarının aslında hobit soyundan geldiğini gösteren durumdur. doğruya doğru arkadaş. erkekler bu kadar uzunken kızların boy ortalamsının 1.60-1.70 lerde dolaşmasının başka açıklaması yok.

not: aman yarabbi. hobitler sözlüğü basmış.
bir de aşure tenceresi gibi götü varsa bu zat-ı muhteremin; o zaman skandalın daniskasıdır.
7 santime şapka takılıyorsa 50 santime şapka giyilir.
altına da uggs botlardan giymişse paçalı tavuk gibi olur.
çoğunlukla fat ass olan kızlardır.
televizyonda gördüğü o tay gibi hatunları taklit edeyim derken, bu ahir zamanda beni cinsellikten soğutacak kadar çirkin bir görüntü oluşturan yurdum kızıdır, hemi de kız oğlan kızıdır.
ben yakıştığını düşünüyorum; vucut yapısı açısında kısa bacak boyuna sahip kadınlar asla bol kesim tercih etmemeli ki bu onları olduklarından da kısa gösterecektir. eğer aşırı kiloları yok ise bir tayt üzerine beyaz belden oturtmalı t-shirt altına spor ayakkabı tercih ederlerse pek de sevimli olurlar. ama tabi ki bir ivana sert değil...

ona buna ıyyy böğğ diyeceğinize önce kendinize bakın belki açılan başka bir başlığın konusu olmuşsunuzdur bile...
(bkz: 50 cm yarak boyuyla prezervatif takan zenci)
kim Kardashian'a yakışacağını düşündüğüm çorap türüdür.
http://www.google.com.tr/...2&ved=1t:429,r:3,s:23
http://www.ayakkabicini.c...shian-kirmizi-leopariyla/
boyla değilde fizikle alakalı bir durumdur.
kendine güveni en üst seviyededir. sonuç itibariyle önemli olan bacak değil
(bkz: vajina)
recep ivedik' in aerobik yaparkenki görüntüsünü anımsatırlar.
o diz altı çorap giymiştir ama onun boyutlarında birisinde tayt gibi durmuştur.
bacak boyunu ölçmemiştir henüz.
kendini dev aynasında görüyordur varsan baksan "90-60-90ım ben" de diyordur.
hiçbir meziyeti olmadığı halde orada burada hayali sevişmelerini anlatan bir çok türk erkeğinin alakasızca diline düşen kızdır. isteyen istediğini giyer, kimse kimsenin göz zevkine hitap etmek zorunda değildir. **
Gayette normal olan kızdır.1.60lık inanılmaz aktrisler var.Bir elisha cuthbert gerçeği var.
götü toplu, dik bir biçimdeyse ve davul gibi gerilmişse tebrik edilmesi gereken kızdır. kısa yada uzun, önemli olan göt gerginliği.
uzun boy çizme de giyen türk kızıdır.
ugg siz giyiyosa türk kızı degildir o.
topaç görünümüne sahip kızdır. olmuyorsa zorlama nedir bu tayt merakı?
cristiano ronaldo görünümüne sahip, aynı zamanda türk erkeği olan yazarın serzenişi. (burada gülücük var * olandan, bol miktarda)
Kalin bacakli kizin tayt giymesini birakipta bu basliğin açilmasi abzürt.
Eksile sisman kiz.