Belki ilk bebegimi kucagima alcam kimbilir..
inşallah sevdiğim kadınla beraber, izmir'de deniz manzaralı evimizde.
beş yıl sonra bu gece editleyeceğim. şimdi hayal de kuralım biraz bakalım tahmin ettiğim gibi olacak mı? *
okul iki sene önce bitmiş olacak. ve umarım tustan iyi bir puan almış ve dokuz eylülde ya da egede cerrahi bölümlerinden birinde asistanlık yapıyor olurum.

20 şubat beş yıl sonra pazara denk geliyor. eğer kardeşim hala orada olursa belki akşam üzeri onu eşini ve gelecekteki minik yeğenimi ziyaret ederim. olmazlarsa hala orada olan ya da belki de yeni tanıştığım arkadaşlarıma takılabilirim. onlar da olmazsa çıkar biraz yürüyüş yaparım. ama eve erken döner, erken uyurum. öbür gün iş var.

precious da olursa beraber yürürüz. sonra off off yarın iş var ya, nalet olmasın diyerek ama içten içe de halimizden memnun oluruz diye düşünüyoruz.

belki de ölmüş olurum.

bakalım ne olacak..

edit: buraya kadar olan kısım 20 şubat 2016 da yazılmış. sene sene editlemeye karar verdim bu entry i. tam günü olmasa da bugün 5 mart 2017. okuluma devam ediyorum. yaza kardeşim evlenecek. değişen bi şeyler yok. geçen sene ile aynı neredeyse. bir miktar kilo verdim. halimden memnunum.
Umarım hiçbir yerde olmam.
kanada
kanada
kanada

bitirdin beni ingilizce.
muhtemelen askerden yenı gelmıs iş peşinde koşuyo olurum.
hiç belli olmaz. evet.
doğru kişiyle, doğru yerde, doğru zamanda olacağım.
Maybe gerdek gecesi.
koğuşta.
Evde...
hayırlısını yaşadığım bir hayatta ortalama o yaştaki insanlar gibi evimde çoluk çocukla "dur, sus, yapma" ikazlarıyla...
maalesef hep böyle bu.
Bilmediğimi hatta hayal dahi edemediğimi şu an anlamak az canımı yaktı...
Yüksel ihtimalle hala tınaztepe kampüsünde surunecegim.
bunu bilecek olsam şuan sözlük başında vakit geçirmiyor olurdum.
Kütüphane de olurum herhalde. Kahrolsun KPSS !
belki onun yanında.
Evlenip eşimin yanında veya yurtdışında biryere girip çalışıyor olabilirim.
Veya istanbulda bir restaurant mutfağında servis veriyor olabilirim.
Modifiyeli lacivert Honda Civic arabamla sakin yollarda gidiyor olacağım..

Tabi ölmezsek.
Büyük ihtimal bir bok yiyip yaptığımız çocukla uğraşıyor olurum. Benimle evlenecek kadın gece kalkıp o çocuğa bakmaz. Buna eminim. Bana kalır bu da.
Evde.evet.
Mühendislik fakültesini kazanmış olup şu saatlerde de ders Çalışıyo olurum muhtemelen.
Hayaller özeldir. Açıklanırsa büyüsü bozulur.
Buyuk ihtimalle sigaradan, mide rahatsızliğilından yada intihar ederek ölürüm.
Oku oku bitmiyo diye yakınıcam herhalde .