bugün

diyanet işleri başkanlığından talebimizdir.

sabah, öğle, ikindi, akşam ve yatsı olarak kıldığımız namazlara bir vakit daha eklensin.
eklenecek yeni namaz vaktinin adı da "demokrasi" olsun.

yatsı'dan sonra saat 23.30 gibi kılalım bu namazı.

demokrasi vakti...
ne kadar güzel.

hem böylece 15 temmuzda islam alemine karşı girişilen şerefsiz ve aşağılık kalkışma sonsuza dek aklımızda kalır.
oo "elfaz-ı küfür"!.. alırım bir dal!

hoş geldin ateist saflarına a yandaş...
namazla ibadetle işi olmayanların tepkisini çeken talep.
olm size göre değişen bir şey yok ki, zaten alnınız secde, bedeniniz abdest görmüyor.
namazı kılacak olan biziz, bir vakit fazla olsun, 2 rekat fazla olsun size ne?
Dini siyasete karıştırma işleminiz son gaz devam etmektedir. Tebrikler.

Demokrasiymiş peh!
imansız olduğu halde "namaz kılıyorum" diye atarlanan yeni devşirme ateistin önerisidir.

ulan hıyar, hala müslüman olduğunu sanıyorsan önce git dinini bir öğren! tüm alimlerin ortak görüşü "elfaz-ı küfür" ile şaka olmayacağıdır. cahil kafana göre eğlendiğini sanabilirsin ama şu anda dinden çıkmış, saflarımıza katılmış durumdasın. evliysen karın boştur.

"illa dinime döneceğim" dersen, hemen iman ve nikah tazelemen lazım...
tekabül mühib ve ya tabi ilmihül. ulan dellendiniz mi kıbleye dönün saray da noliy.
Ne kadar güzel böyle değişiklikler yapabiliyorsak. Haftada 1 vakite çevirelim. Hem dinde zorlama yoktur. Zorlaştırmayın, kolaylaştırın da boşuna söylenmemiştir. Konu hakkında hiçbir fikrim yok sadece başlığa bakarak yorum yaptım.
bir münafığın dinin hükümlerini eğlence, parti propagandası haline getirme çabasıdır.

müslüman geçinenlerin dinleriyle böyle dalga geçen birine neden tepki göstermedikleri merak konusudur.

not: aslında değildir (bkz: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste)
Yazar burda rte'nin soylediklerini allah'in emri gibi kabullenen, kendini musluman sanan munafiklara tepkisini abartili bir sekilde dile getirmis. Tebrik ediyorum. Ben begendim.