bugün

Otoritelerin merakla beklediği maçtır.ligin en güzel futbolunu oynayan 2 takımın mücadelesi olacaktır.her iki takımada başarılar dilerim.iyi olan kazansın ama inşallah st istanbulls kazanır.
st istanbulls takımının inanılmaz bir mücadele sergileyerek, yenilmez armada gibi görülen fc öküztopu'nu 13-8 gibi bir skorla yendiği mücadele olmuştur.

bu maçta destegini bizden esirgemeyen tribünlere teşekkürü bir borç biliriz.
Secim nedeniyle girilen arayı iyi degerlendiren tarafın St istanbulls oldugunu kanıtlayan mac.
kuşbakışı izlediğim maçtır. st istanbulls halı sahada nasıl oynanır dersi vermiştir. kendilerini tebrik ederim.
ligi 'cadi kazani'na cevirmis mac. fc okuztopu kazansaydi kendileri icin 'sampi..' diyebilecektik. gercekten beklenmedik bir sonuctu, kabul etmek lazim. galibiyetteki en buyuk pay kenarda kah tellere tirmanan, kah mac ici kararlara burnunu sokarak camura yatan 7. adamin idi.
7. adama, fanatizmin doruklarına çıkmış çılgın desteginden dolayı st istanbulls olarak teşekkür ettiğimiz maçtır.
lige heyecan katmak için yapılmış bir harekettir.
aslında atletico montegrande'nin kazandığı maçtır. hemen havalara girmeyin yani. * o müthiş destek olmasa ne olurdu ha söyleyin!?
st istanbulls'un ne kadar dengesiz bir takım olduğunu gözler önüne seren maç. olmayacak maçlarda puan kaybedip, yine olmayacak maçları alan bir takımdır. bence bunun sebebi defansta ki ibrahim * varlığıdır. defansında ibrahim olan her takım dengesizdir, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. örneğin beşiktaş...
bok varmış gibi st istanbulls a kenardan destek verdiğimiz maç olmuştur, ulan hem puanın yok hemde federasyondan yanasın ne ibne bir takımdır bu fcuk club .
namağlup bir takımın yenildiği maçtır; öküztopu'na karşı oluşturulan kutsal ittifak meyvelerini vermiştir. *
champagne supernova karşısında oynayan st. istanbulls'un aynı kadroyla oynayacağı hiçbir maçta rakip mutlak favori olmaz demiştim vakti zamanında baltalı ilah'a, şimdi ne dediğimi anlamıştır umarım.

öküztopu için de faydalı bir yenilgi olmuştr kanımca; biraz silkinmek için böyle uyarılar gereklidir.

ve st. istanbulls... tek söyleyeceğim şey 'helal'dir.
kesinlikle tüm oyuncuların utanması gereken maçtır. oyuncu eksikliği yüzünden beni maça alacaklarını beyan eden poisonx ve melankoliği ise ayrıca şiddetle kınamaktayım. beni kandırdınız gençler, oysaki ben ayakkabılarımı silmiş, formamı hazırlamış, suyumu çantaya koymuş, devre arasında yeriz diye de size poğaça yapmıştım. siz kaybettiniz. esefle kınandınız.*
maca gelirken arabada duman'dan hayvanı dinleyerek 'hepimiz bir hayvanız' naralarıyla galibiyete kilitlenmiş st istanbulls takımının üstün mücadeleyle 13-8 kazandıgı mactır.st istanbullsun bitirici(!) forveti antonito'nun maçın ilk dakikalarında kaçırdıgı gollerle 7. adama sac baş yoldurdugu mactır.neyseki sonradan attıgı gollerle ve yaptıgı gol sevinçleriyle 7. adamın gönlünü almıştır.*
güncel Önemli Başlıklar