bugün

devam edin amına koyim son 5 maçı önceden biliyordunuz ama neden 8 ay beklendi de bu gün bunlar ortaya çıktı? bir tek şike yapan takım fenerbahçe mi? ayrıca bu soruşturma süresince milletin götüne çaktırmadan neleri sokacaksınız bunları biliyor musunuz? bunları biliyorsanız bunları da açıklayın halka da bakalım ondan sonra tepkiler ne olacak? ama bu salak halka ne açıklarsan açıkla amk.

+ olum benzine bak lan 5 tl olmuş amk
-sen 5 tl diyon adamlar son beş maçın skorunu biliyomuşlar lan

+ olum anayasa değişiyo lan
- lan son beş maç varya of sonuçları bilsem basardım 500 tl alırdım 25 000 of ondan sonra gelsin benzine zam çok mu umrumda

+ mahmut salak mısın oğlum ara seçim falan adamlar tutukluları çıkarmıyorlar lan milletvekili olmuş adamları hemde...
-sen neyin derdindesin aziz yıldırımı bile alıyolar baksana,emenikeye kaç para vermiş olum vuff.

+ mahmut anası sikiyim bir sürü oyun dönüyor diyorum olum!!!
- olsun amaan anamızı yıllardır sikiyorlar baksana şaibe şike vay anam vay...

edit: başlığı açan ne cehennemde? bundan önceki entryleri kim sildi? babam bu kadar iyi pasta yapmayı nerden öğrendi? en ufak bir fikrim yok

edit2: zorunuza mı gitti amk? neyse siktir edin zaten unutursunuz bu söylediklerimi de.

edit: (bkz: 11 temmuz 2011 benzin zammı) evet henüz 5 tl olmadı ama bekleyin feneri küme düşürünce o arada 5 tl ye de çıkacaktır.