bugün

enflasyonu sert düşürecek olan zamdır.
Halk ağır vergiler altında ezilirken, padişah sefa sürüyordu.
biz hep 50 liralık alıyoz

reyiz düşmanı bunlaar.
bu çomarlar şimdi aa yabancı müzik kanalına zam gelmiş eeeyyy amerika bu daha başlangıç falan derler.
Soran olursa enflasyon 8 virgül bilmem kaç dersin. O da olmazsa Kasım Aralıktan, Aralık da Ocaktan çok daha çokomelli olucak dersin, kim anlayacak?

Edit: agape gelmeden önce araba mı vardı lan nankörler, hepimiz köpeklerin çektiği kızaklara biniyorduk.
Irak bile ayaklandı türkiye nin bu pasif vatandaşı ne zaman harekete geçecek inanılır gibi değil.
Araba alsan bile niye aldın vergisiyle adamın canına okurlar.
Mecbur elektrikli bisiklet kullanacağız.
Ver zammi reis abd inlesin...

Kulagimin arkasini kiraya veriyorum. Var mi alan?
"Arabası olmayana da "niye araban yok lan pis fakir" vergisi öngörüyorum, bakanım gör beni gör! yüzükleri takar fifa atarız bakanlıkta, bende daha ne vergiler var bir bilsen..bir titreşim uzağındayım." dedirtebilecek zam dalgasının son, ama kesinlikle en son olmayan halkası.
zam değil güncelleme.
vergiye zam geldiği hangi demokratik ülkede görülmüş?
Maaslara yuzde 4 zam yap sonrada alay Eder gibi yuzde 22 yap dünyanin bașka bir ulkesinde olsa ortalik karismisti.
zaten rtükten dolayı izlenmiyordu be olm, koy götüne....
bence yalan haber yapmaz reis öyle şey. infilazyon neredeyse sıfır niye yüzde 22 zam gelsin. hep cehapenin oyunları bunlar.
yalan anam yalan inanma.
Almanya da yüzde 33 zam geldi.biraz halinize şükredin.kaderim de kısmetinde bu varmış deyin sürekli telkinleyin kendinizi.
Enflasyon diye atıp tutan tayfanın nutku tutulmuş.
ikinci el arabası olup da satmayı dusunenlerin ellerini ovuşturarak pusuda beklemelerini sağlayan gelişme...

zira ikinci el araç fiyatları muazzam artacak, yakında, çok yakında..
Daha bu zamların başlangıç olduğunu bildiren habercidir.