bugün

Sebepleri, kanıtları ortaya döküldüğünde adalet nerede diye ağlaşanların yorumlarını değiştirebilecek hükümlerdir.
Darısı öcalanın da başına dedigim hükümlerdir.
(bkz: allah kurtarsın orospu çocukları)
https://pbs.twimg.com/media/BQ7od6-CcAAdodk.jpg demokrasi zaferidir.
bazı bünyelerde amuğaaaa koruk bülentttttt başğğğğğaaannnn etkisi yaratmış kararlar. harbiden de öyle oldu lan!!!
darbecilere tokat gibi olmuş hükümlerdir.
twitterda bazı dingiller (ki buna bazı milletvekilleri de dahil) akp'ye doğrudan laf koymak yerine adaletle ilgili olan peygamberimizin hadislerini veya kur'andan ayetleri yazıyorlar. ulan ortalığa bi baksana, dinciyim diye geçinenlerin yemediği bok kalmamış hala neyin imasındasın? adam dört dörtlük bir müslüman olsa, kul hakkına girmenin en ağır cezalardan biri olduğunu bilse 11 yıldır ülkenin amına koyar mıydı? din'le imanla alakaları yok, hala imada bulunmak için ayet, hadis yazıyor. adamın anladığı dil bu değil kardeş, bunu bi bil allah aşkına.
postal yalayanları bir kez daha gördük.
Bilmem kaç bin sayfa iddianame var ortada (avukatlara kağıt masrafı olmasın diye USB belleklere gönderilmiş iddianame ) hala hiç bi suçu olmayan insanları hapse attılar diyenler var , ilginç . Hiç bi suçu olmayan dan kasıt , bunlardan çok daha büyükleri var işin içinde, bu attıklarınız piyon , gibi bi şeyse azda olsa anlayış gösterilebilir tabi.
Ne 28 şubatta ne de yobaz gerici ortaçağ kafalı bademlerin sık sık söyledikleri "benim türbanlı bacılarımı üniversiteden attılar" dedikleri dönemlerde, kendilerini laik, vatansever, atatürkçü diyen kesim asla "siktik soktuk, aldılar boruyu" tarzı söylemlerde bulunmadılar.

Ama görüyorum ki ortaçağ kafası, bu hükümlerden sonra ağzının köpüklerini o iğrenç sakallarından siliyorlar.

Atatürkçü kesimi hiç bu kadar bilenmiş ve kin duygularıyla dolu görmedim .

Ortaçağ kafası unutmasın; bu ülke etrafındaki 300 sene öncesini yaşayan bedevilerin arasında bir vahaysa bu o küfrettikleri adam sayesindedir. Yobaz kafa bedevi çadırını özleyebilir ama atatürkçüler buna hiçbir zaman izin vermeyecek.

Taptıkları adam iki ayyaş dediği adamı bile açıklayamadı.

Çünkü onun ölüsü yeter.
3 yıldızlı oteldeki insanları yakıp,5 yıldızlı otellerde birbirlerine iftar verenler ve pkk yandaşlarının alkışladığı kararlardır. Şakşakçıların hepsi de 5 yıldızlı genelev çocuklarıdır.
kararın haklılılığı ve delilerin gerçekliği tartışılacak hükümler.

bir çok delilin uydurma olduğu kanıtlanmışken, kalan delillerin ne kadar güvenilir olabileceği soru işareti. ayrıca yargılanan kimse genel olarak insanlık suçu olarak adledilen eylemlerinden değil, akp

hükümetine karşı komplodan ceza aldı, kısaca bir intikam hareketide oldu. yani askeri diktadan kurtulduk diye bir şey yok, bir sonraki eylemde sokakta polisin yanında askeride görürseniz, hiç şaşırmayın.

kişilerin kimliklerini geçersek, genel olarak baktığımızda, her daim menderes davasında hukuki yanlışlardan dem vuran hükümetin tutumu çok ikiyüzlü. ortada bir ton uydurma delil * dolanırken, hukukun

üstünlüğü ile darbecileri dize getirdik laflarını söylemeri, aslında hali hazırdaki hükümetin şeref anlayışını ortaya koyuyor.
insanları üzen hükümlerdir.

Dedeme "paşa naber ?" dedim. Emekli asker olduğundan paşa diye hitap edilmesinden hoşlanırdı. Ama bu sefer yüzü düştü, halinden belliydi utanıyordu, 2007'den beri yanlış tarafa destek verdiğini çok acı ve adaletsiz bir şekilde anlamıştı "Bana daha paşa deme baksana hepsini içeri aldılar, onlara taşıttırılmayan sıfatı ben de taşıyamam" dedi.
--spoiler--
mahkemeler milletin vicdanıdır...
millet ender durumlarda sanıkları değil mahkemenin vereceği kararı yani
kendi vicdanını yargılar..tarih ve toplum türk milletinin vicdanını yargılayacaktır..
ama biz inanıyoruz ki bu millet kendisine bir katre kadar hizmet edeni şerefle yad etmiştir..ve yine
edecektir...
--spoiler--
kenan evren'i yargılayamayıp, poposunu yalamak zorunda kalanların avuntusudur efendim.

bu tiyatroya devam, zaten dibini dövdürenin imanını sorgulamayacaksın...*
http://biliyoruzdakonusuyoruz.com/ergenekon-uzerine/
Fetöyle akp çok geçmeden bozuştuğu için şuan yok hükmündedir hatta o gün hüküm giyenler şuan kahramandır

(bkz: Ne güzel memleket)