bugün

deli gibi arattıran maç.
holosko'nun kendini gösterip, teknik direktörümüzün gözüne girip, takımda kalmasını sağlayacak olan maç olsun.
işte bu taraftarı duymayı özlemiştim dedirten maç.
an itibari ile q7'nin sağ kanattan uygun pozisyonu kaçırdığı maç.
4 ncü dakikada quaresma karşı karşıya gol kaçırmıştır.*
plzen'in 10 numarası baya göbekli halı saha maçlarında gördüğümüz amca tiplerinden.
yayını buradan izlenebilen karşılaşma.

süphanallah quaresmaya nolmuş öyle?
ernst'in form düşüklüğünün bariz hissedildiği maçtır şu ana kadar.
limbersky haklı sarı kart gördü. dk.22
salaklığımdan karşılaşmanın yirmiüç dakikasını kaçırdığım maçdır. maç tarafımdan dokuz buçuk'da başlayacak diye bilinmektedir. bir saatdir sözlük'de yaylım yaylım gezilmektedir.
rakip 10 kişi navratil atıldı, bobo mükemmel iş çıkardı.
dk.30 delgado sarı kart gördü. şu ana kadar beşiktaş umut vermiyor. shuster'in maç öncesinde belirttiği gibi farklı bir beşiktaş izlemiyoruz. bobo oyunda yok gibi. sol kanat çalışmıyor. holosko etkisiz. ernst formsuz. bu arada navratil kırmızı kartla oyun dışı dk.32
ilk maçta quresma'nın yaptığını bu maçta bobo yaptı ve rakip 10 kişi.
q7 ve gol...
insan olmayan bir futbolcunun güzel golüne tanık oldu inönü.
quaresma'nın döktürdüğü maç diyecekken, quaresma'nın golü ile durum 1-0 oldu.
bir bursaspor taraftarı olarak beşiktaş'ımızın canı gönülden kazanmasını istediğim maç.
(bkz: siyah ulan)
not: neden bilmiyorum ama fenerbahçe ve galatasaray için aynı sözleri sarf etmedim...
necip'in guti gibi ceza sahası içinde verdiği topuk pasını bobo değerlendirememiştir.dk.41
edit:en azından denedi. nobre bakardı topa.
golü quaresma'nın atması ayrı bir sevinç kaynağı hele golden sonra formasını öpmesi daha ne olsun dedirtecek cinsten.
q7'nin beşiktaşlı olmamdan gurur duymam gerektiğini bir kez daha hatırlattığı maçtır. titredim be hacı.
bu maçtada bir hakan arıkan gerçeği var, beşiktaş kalecisini buldu.
Quaresma'nin "trivela nedir, nasil atilir?" Dersi verdigi mac.
tribünler pascal nouma tezahüratı yapmaktadırlar an itibariyle.
quaresma'yı inönüde barcelona, inter, porto formasıyla değil de bizim, ay yıldız armalı beşiktaş formasıyla döktürürken izlediğim için gurur anları yaşatan maç.