bugün

Ak Parti döneminde gerçekleşmiştir.
kimseye istifa diye bir kavramı hatırlatmayandır. mekanları cennet olsun.
Bu tür başlıklara artık bir elin parmaklarını geçmeyen sayıda entry giriliyor. Ali ağaoğlunun sevgilisi daha ilgi çekici çünkü. Kısacası şaşırtmayandır. Artık iyice alıştığımızın göstergesidir.
istikrar devam ediyor amk.
Askerimizi şehit edenlerin kökünü kazıyacağız inşalla.
tanıdigim bir rutbelinin "skor hesabi tutmayi dogru bulmuyorum" seklinde duyarsiz kaldigi durum.. Rutbeli bir de, bir de malum siyasi goruste
insanların hersey yolundaymış gibi davranması daha acı; Sözlükteki yorumlara bakınca...
Megri megri daye megri

Megri megri daye megri...
Terör şehirden çıktı ve eskisi gibi kırsala yöneldi. Bu belki kulağımıza iyi bir haber gibi gelebilir ama pek de iyi bir haber değil. Malum güneydoğu' nun coğrafi yapısını konuşmamıza gerek yok. Bu nedenlede bunu fırsat bilen pkk saldırdıkça saldırıyor. Kayıp vermesine bol bol kayıp veriyorlar ama bu kayıplar 27 şehide bedel mi hayır değil. Terör bitmediği sürece bedel değil.
(bkz: 5 eylül 2012 afyonkarahisar da patlama)

bu patlama sonrası bile halk sokağa dökülürken şimdiki halimize bakıyorum da yazık!
Karşılığında şu kadar terörist öldürüldü vs. haberleri okuyoruz. Bir askerimizin bile şehit olması yeterince üzücü ve bunun asla ve asla karşılığı olamaz.
akp döneminde boş yere ölen insan sayısı kurtuluş savaşında ölen insan sayısını geçti be, amma ve lakin kimseden ses seda yok. daha da çoğalır bu sayı.
bazı ahmakların durumdan haberinin olmadığını gösteren serzeniş cümlesi.

farkındaysanız harekat düzenleniyor. gündelik bir durum değil. yani savaştayız, birçok terörist de öldürüldü. bizden de ölümler olması normal.
bari göstermelik bir kaç kişi istifa etseydi.
ülkemizde artık şehit vermenin halka normal bir şey gibi gösterildiği bu ortamda kimsenin fazla umursamayacağı bir durumdur.
daha büyük bir köprü yapılarak unutulacak olan durumdur.

''sıradaki köprü gelsin''
15 temmuz sultanı nerede? çin'de. yani attaya gitmiş.
dönsün bitirir bu işi. meydanlara yığdığı insanları doğuya sürer, kapatır konuyu.
Bugün "dağ" filmini izledim. Izlerken de düşündüm. Askerler ölüyor ve haberlerde genellikle " evlenecekti", " 1 çocuğu vardı" gibi şeyler söylenip , 20 saniye cenaze görüntüsü verilip haber bitiriliyor. Oysa böyle midir? Ölümden korkmamışlar mıdır? Ne bileyim çatışmamışlar mıdır? Kaç kişiyle karşı karşıyaken şehit düşmüştür? Teröristleri durdurmanın yolu yok mudur ? Delirtecekler beni az kaldı .