bugün

"canim yaaaa yiyorum yiyorum yaramiyoo yaramiyoo" diye kizlardir. ikinci model de "hiiiiii aaiiiy 50 olucam bu gidisle yaa" diyenlerdir. iki modelin de carpicaksin agzina iki tane, kemikleri kirilmazsa serefsizim.
kitap gibi çevire çevire okunası kızlardır. candır, ciğerdir. insanın ömrünü uzatır.
ölür la bu.
arzu edilen kızlardır.
eger 1.60tan uzunsalar kalp rahatsizligi ya da bagirsak tenyasi olabilecek kizlardir. acilen bir kalp doktoruna gorunseler iyi olur.
eski sevgilim 44,50 kg idi. ona göre şişman kalır bu.
zayıf kızlardır.
yaşına ve boyuna göre zayıf olabilecek kızlar.
sevdiğim kız tipidir kucağına alırsın omzuna atar gezdirirsin 1.80 75 kilo bir erkek olarak bu kizlarin yaninda çok iri kalıyorum ve bu durum çok hosunuza gidiyor biliyorum.
BirÇoğumuzun annesi. Hangimizin anası "ben evlendiğimde 48 kiloydum" dememiştir?
her pozisyona gelebilen kızlardır.
Boyları 1.60 ise sorun olmayan kızlardır.
Genelde çubuk krakeri andıran bazen de sinirlerimi attıran kızlardır. Boya göre fiziksel görüntüsü değişir tabi.
Üflesem uçucak kızlardır. Tipim değiller.
75-80 kilogramda olan erkeklerce, kolayca kucaklanıp, omza alınabilecek kilodadır.
48 kilonun, ortalama boylarda (1.60 civarı) bir kız için çok da az olmadığının kanıtı kızlardır aslında.
Bi şeker Cuvalı kadar olamamış kızdır.
(bkz: annelerin evlenmeden önceki hali)
Yatakta her şekle sokulacak kızlardır. Amma velakin bacak omza konusunda king oldukları da gerçektir...
ekmek arasına sarılabilecek kızlardır.

bildiğin yarım kadar kızlardır.