bugün

ayrı bir çekiciliği olan kızlardır. ayrıyeten zeki de olur bunlar. ahh kırksekiz ahh...
(bkz: tahtaya am çakmışlar)
Boyunun uzunluğuna göre vücudu değişen hatunlardır.
(bkz: Einstein was here)
bursada yaşıyorsa lodosta dışarı çıkması tehlikelidir. çatılar falan da uçuyo aman dikkat.
Mideleri yoktur. Mideleri varsa diger organlari yoktur.
Oysa biz sisman insanlar oyle mi? ye babam ye.
Annesinin digerlerinden yemeyecek diye tabagina kasiklari sayarak yemek koydugu kizdir.
eti öğretmeninde kalan kızdır. " eti senin kemiği benim " kuralına göre.
ilköğretim 8. sınıf öğrencisi kızlar ise bir problem yok ama lise son ya da üniversite çağlarındalarsa sorun büyük efendim,
bir uzmana görünsünler.
bu kiloda evlenen kizlardir. yani büyükAnnelerimiz hep bu kiloda evlenmiştir sorabilirsiniz.
Özel bir diyetle aynı kilo da kalmayı başarmış kızdır.
boya göre kilolu ya da zayıf olunabilir misal 150'lik bir kıza 48 kilo biraz topluca kaçar 160Lık kıza göre normaldir.

ayrıca benden 3 kilo fazladırlar. ölüm sınırında yaşıyorum da .
(bkz: skinny)
olmayan kızlardır.
ideal kiloda olan kızlardır. 160 boya 48 kilo ideal.
muhtemelen ilkokula filan gidiyordur.
Daracıktır ısıcaktır.
genelde 46-48 arasında haftalık kilo alıp veren tiplerdir elli kiloyu görememekten yakınırlar.
o benim işte. 13 yaşımdaki ben tabi. oha 10 yılda 10 kilo aldıysam bundan 20 sene sonra wtf?!
165 boya çok güzel giden kilodur, 50'ye kadar da yolu vardır.
Sopa gibidirler. Yiyin balık etli olun ele avuca gelin. Ben de sanki hayatında sevgilisi olmuş gibi öğüt verdim amk.
imrendiğim kizlardir. Doğru söyleyin çok kaka yapiyorsunuz değil mi?
48 kilogram olan bicirik kizlardir.
Kesinlikle en ideal kızlardır.
boyları 1.55 ise sorun yoktur hatta 1.50 falan olmalı ki tam ideal olsunlar. yatakta iyidirler gözlemlerim o yönde, genellikle bu kızların halsiz halsiz ortalıkta dolaşmalarının nedeni budur.
3 kilo sıçan adam var, az daha sıksalar bu hatunun yarısını sıçabilirler.
bunlar tahta ablalardır. dokunduğunuz zaman kemiklerini hissedersiniz. sıkıca sarılmak isterseniz kırılma tehlikeleri vardır.