bu türlere böyle özgüven veren ve görmezden gelen devletin ben dedirtir.
Hadım yasasının ilk talihlisi çıktı ortaya, umarım verirler o cezayı.
sinirlenmemek elde değil, ne hâle düştük.

4 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmek nedir? nerede o namus dediğimiz şey? nerede o ahlâk dediğimiz şey?

aklınız alıyor mu hiç? gecenin bir yarısı evinize biri giriyor, uyku spreyi sıkıyor, 4 yaşındaki küçücük kızınızı kaçırıp yol ortasında tecavüz ediyor. bahanesi ise hazır; uyuşturucu kullanmışmış, hatırlamıyormuşmuş.

idam, idam, idam. bunlara bu gerek. biz, bunlara yüksek yaptırımlar uygulamadığımız için bu vakalar çoğalıyor. eğer, böyle aşağılık kişilerin hepsine idam cezası verseydik, onbinlerce çocuğumuz tecavüze uğramazdı.

hakkımı helal etmiyorum. haram, zıkkım, zehir olsun.
gün geçmiyor ki bir... yemin ediyorum ''bunlara'' yakışacak sıfat bulamıyorum. sürekli peydah oluyorlar! herkesin çok daha dikkatli olması gerektiğini gösteren acı bir olay daha yaşanmış maalsef.

http://www.hurriyet.com.t...uga-tecavuz-etti-40173857
sikinden asılmak diye bir ceza şeklinin Türk Ceza Hukukuna girmesini istemek.
Orospu çocukluğundan başka bir şey değildir.
bunların yaptığını domuzlar bile yapmaz.
bu olayı da siyasete, izmir' e, yozgat' a bağlıyorsunuz ya, hepinizin amına koyayım!
ruhsuzlar..
not tanımı: insanlık suçudur.
şeriatçilerin merkezi fatih'teki hastanede yaşanan olay.

pedofil yazarlar yine hedef şaşırtmakta.
Türkiye'de insanlıgın nereye geldiğini gösteren durumdur. 13 yaşında evlendirilen kızlara göz yumulurken bu masum çocuga yapılan iğrençliğe de çoğu kişinin göz yumacagını, göz yumuldukça devamı gelecegini düşünüyorum umarım yanılırım.
Haseki hastanesi izmir'de miydi?
islamda o kadar da büyük bir sorun değildir .
Bu tarz cinsel suçlar ve terör için idamın geri gelmesi lazımdır. En açık kanittir bu olay.hem de o kadar acik belirtilmelidir ki kanunda bu maddeler orospu çocuğu hakimler yasada boşluk bulamasın.
ne kadar iğrenç bir ülkede yaşadığımızın kanıtıdır. allah belanızı versin.
bunu şeriata malzeme yapmak saçma, şeriatın olduğu yerde de olanları biliyoruz. 8 yaşında çocukları cinsel birleşmeyle öldürüyorlar. ve onlar evliliklerini şeriata göre yapıyor.
ŞERiATA KARŞI ÇIKANLARIN AK PARTiYE SALDIRDIĞI DURUM.

BIRAKIN ŞERiAT GELSiN BAKALIM BiR DAHA OLUYOR MU BÖYLE ŞEYLER.

iŞiNiZ GÜCÜNÜZ AK PARTi.

edit: cevap gibi olacak ama, işine geldiğinde ak partiye bağlayabiliyorsun sorunu. şimdi neden şeriata bağlamak zoruna gidiyor.

o kadar masum ve edeplisin madem, seni zorlayacak bir madde yok şerii hükümlerde. neyden korkuyorsun.
çocuk tecavüzcülerinin ak yargı tarafından serbest bırakıldığı ülkede her bok olur. iğrenç olay.

http://www.yurtgazetesi.c...cavuze-ugradi-h63374.html
miğde bulandıran olay. lanet olsun.