bugün

şanslıdır.
zira ben 39 numara ayakkabıyı bulmakta hep sıkıntı yaşıyorum. Reklamlara bile konu oldu, en çabuk tükenen numero olduğu.
Ben değilimdir. 40 numara bebek beşiği gibi ayakkabılarım var.
Bakıyorum sözlüğümüzün bayan şey kadınları hep 37 numara giyiyor. Herkesin ayaği estetik, 37 numaradan büyük degil.peki kardesim kim bu 38 39 numarali kadinlar ?
Standart bir numara olması sebebiyle aynı zamanda indirim zamanlarında ilk biten numaralardan biridir. Bu yüzden hep sezonda almak zorunda kalırsınız.
Yahu boyunuz kaç cm de bunları giyebiliyorsunuz dedirten.
45 numarayı da biraZ fazla üretsinler
biz piç miyiz aq.
Şakkadanak istediğiniz model ve tarzda ayakkabı bulma sebebidir.
Hayat bize güzel afedersin!
37-38 en şanslı kadın grubudur ne ararsan bul seç beğen.
Bu arada standart bir kalıp ölçüsü olmadığı için bir kişinin tüm ayakkabıları aynı numara olmaz genelde.
(bkz: entry nick uyumu)

Edit:inanılmaz.
güzel ayaklı sözlük kadınlarına pek yakışır.
36 numara ayakkabı giymekle aynı şeydir.
mutlaka bulunur.
bir kadın için hem inanılmaz güzel, hem inanılmaz kötü olan şeydir.

iyidir çünkü -bana göre- en ideal kadın ayak numaralarıdır 37 ve 38.

kötüdür; sahip olduğunuz ayak numarasına sahip bir sürü kadın vardır ki bu onlara düşman olmanız için gayet güzel bir sebeptir. istediğiniz ayakkabının 37 ve 38 numarası kapış kapış gitmiştir. kış mevsimindeyseniz yine şanslısınızdır. 'aaman kalın çorapla giyerim, alayım bari.' dersiniz. ama yaz mevsmiyse, o düşman kadınların ayağında olan hayatınızın ayakkabısını düşünüp gece boyunca beddua edersiniz.

zordur anam, çok zordur.
boyu iddaa oranı gibi olan hatun ayak numarasidir. net.
çoğu zaman beğenilen bir ayakkabı modelini bu numarasından kalmadığı için alamamaktır. ayaklar geniş olmadığı sürece 36 numara da giyilebilir.
36 giymek kadar rahat değildir. Küçük ayaklara sahip olmak güzel görünse de aslında bir lanettir. 35-36 numara olan ayaklarınızı çocuk reyonundan giydirmediğinize insanları inandırmaksa ayrı bir işkencedir. Zira spor modeller için çocuk reyonuna mutlaka yönlendirilirsiniz. Bu sebeplere dayanarak ayağın ortalama 37 38 olması stres kat sayınızı aşağıya çekebilir. Fetiş bir partneriniz yoksa..
bir 36 numara ayakkabı giymek değildir.
bildiğin kadın ayağı. *
kotudur cunku ilk 37 numara ayakkabi satilir. Hele 37 bucuk en kotusu.
minik ayaklar için minik ayakkabı kuralındaki minik ayakkabıdır kendileri. 40 numara ayakkabılara göre oldukça nazik bir görünüme sahiptir. (bkz: sevimli)
45 numara giymekten daha iyidir heralde.
sindirellanın ayaklarıın büyük olduğunu gizlemek için uydurduğu bir yalandır.
alışveriş reyonundaki en iyi numara olmasının aksine en kötü numaradır. Çünkü bir çok kadının ayakkabı numarası 37-38dir. O yüzden güzel bi ayakkabı modeli indirime girmeden bu numaraları tükenir. Ayrıca ayakkabı vitrinlerine herzaman 36 numara ayakkabı konulur. Çünkü 36 numara herzaman daha iyi görünür.
boyuma göre gayet memnun olduğum durumdur. minik ayak ve el her zaman daha iyidir. (bkz: yine ben)
Cocuk reyonundan giyinip ev ekonomisine katkı sağlamaktır.
35.5 veya 36 numara giyen hatunların mecburen aldıgı ayakkabı numarasıdır.