bugün

ilk dersimiz 15 milyona klima edinmek ve sonraki dersimiz ytong dan soba yapma atraksiyonumuzdan sonra - bakınız bir zahmet (#1835389)- kese dostu, hesapli pratik çözümlerimizden biridir.

1- tekele git.

2- iki şise muz likoru ve süt al. eti cikolata bitter cikolata al.

3- eve git.

4- küveti küvet yoksa leğeni suyla doldur.

5- leğene tuz dök. bir kaç midye deniz minaresi insaat kumu ekle.

6- muz likorune sütü karistir. muz ve süt oranini kafana göre ayarla.

7- soyun. ulan utanma soyun işte bir bildiğimiz var.

8- sütlü muz likorunu fondip yap ve cikolatayi lüplet.

9- leğene yahut küvete gir.

10- söyle yumusak fazla tempolu olmayan bir müzik cal. pink martini ayarinda olsun.

11- gözlerini kapat.

12- 6'inci ve sekizinci maddeyi kivama gelene kadar tekrar tekrar yap.

13- gözlerini kapa.

14- şimdi sen miami'desin bak sahilde welcome to miami sarkisi caliyor. duyor musun? duymuyorsan 6. ve 8. maddeyi uygula.

15- artik duyuyorsan sarkiyi iş bitmiştir.

16- haydi hayirli olsun. sikayetler müesseye memnuniyetinizi dostlariniza bildiriniz.

muhim not: telefonun fişini fişten cekmeyi unutma. bütün emekler zayi olur miamiye gideceğin yerde edirnekapiya gitmiş gibi olursun.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)

ben ömrümde 1 milyonu bir arada göremezken herif 35 milyona tatil yapıyorsa miami'de, bence insan değil hıyarın tekidir. adamın tırnak makasına varana kadar altın olsa yine 35 milyon tutmaz. adam abartıyor olabilir.

(bkz: ufak at da civcivler yesin)

tuvalet kağıdı inceltilmiş altınsa tutar belki. tutar mı ya? zenginin malı çeneme vurdu yine. neyse ya ben bir şey demiyorum...

(bkz: adaletsiz dünya)
bu yöntemle bedavaya angelina julie ile los angeles sokaklarında gezilebilir.

yürürken gözlerinizi kapatın yeter, bir direğe ya da menepoz bir teyzeye çarpana kadar güzel bir serüven.

(bkz: macerayı seven adam)
35 milyonla olacak iştir. ancak burda söz konusu 35 YTL ise ozaman boşa konuşmaktır.
35 milyon ile en güzel manzaralı yerlerden bir kaç tane villa alınır. ve hayatın tadı çıkartılır.
(bkz: sıfırları atılmamış entry girmEK)