bugün

kendisine burdan " adresi ver ; işi bugün bırakıyorum " diye seslenmek istediğim erkektir .
evliyseniz ya da sevgiliz varsa, o zat tarafından ya da eş dost tarafından ''aldatan lanet cenabet adamsın sen'' bakışlarını yersiniz.
Daha kötüsü için; 35 erkek ile birlikte çalışmak.

+Abi, juventus maçı alt mı biter yoksa üst mü?
Ne diyon la?
+Abi iddaaa diyom, juventus diyorum. Kime diyorum!
La yürü git, işini yap. Ağzını burnunu kırdırma it.

Bir başkası.

Abi dün gece internetten bir cıvır düşürdüm, aynı şehirdeyiz! Çaktırmıyorum tamam mı.
+Eeeee.
Neyse muhabbet cinselliğe kaydı.
+Doğal olarak!
Gece dedim ben buna, süprizzz. Bana 5 dakika uzaksın. Kadın yanıyor..
+Eeee.
Sonrasında abi gittim ben buna. Ver küsküyü ver küsküyü.
+Bende şimdi sana 3 4 anahtar verecem pezevenk. Yatağı düşürmüşüm götüm açık kalmış de sen ona.
sözlüğü sözlük gibi değil de sosyal paylaşım şeysi, kardeşler kıraathanesi, kanka toplaşma mekanı, panpayla özelden iki lafın belini kırma ortamı görenlerin nik altına toplaştığı kişi.

bazı insanlar vardır, allah bir yerden alır başka yerden verir. misal bu arkadaş. yazı kabiliyeti sıfır. ne bir farklı bakış açısı, ne bir zeka kırıntısı. yok. yok. espri yeteneğine ulaşabilmek için çok masraflı sondaj işine girmek lazım.

ama çok sosyal bir kişilik. anında ortamını gurubunu yapıyor. ordan da yürüyor zaten.

yaz bi orta iki kompozisyonu desen sıkıntıdan okuyamazsın ama gel kaavede pişpirik attırak desen yanında 20 kişi getirir. o derece.
hemşir olma ihtimali yüksek erkektir. eğer ki öyleyse okulunu seçerken bunu bilen kişidir. hazırlıklı ve kibardır.
dünyanın en şanssız erkeğidir.
35 erkeğin arasında çalışan tek kadın olmaktan iyidir denebilir.
abazanlar hariç normal erkekler için berbat durumdur.
(bkz: meme kokusu)
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
güç gerektirecek durum söz konusu olduğunda bir adet herkül* elde bulunacaktır beyfendinin egosu tavan yapacaktır başlarda çünkü yüzüne bakılır bir karşı cinsse gözler üzerinde olacaktır ancak zamanla gizemi kalmayınca bayanların ilgisini kaybedecektir ve kızsal mevzuların yanında çekinilmeden konuşulduğu birine dönüşecektir.
pek, tamam, oldu. bye.
(bkz: bir abazanın günlüğü)
Regl zamanlarınız bile o kadınlarla aynı güne denk gelir.*
Her duştan sonra komple vücudunuza nemlendirici sürmeye başlarsınız.
70 eder. Evet.
Çükün düşer.
arabesk seven kızdır. ankaralı olması muhtemeldir.
Çalıştığı işe göre iyi olabilir.
cennete mi dustum dedirtir. belki.
Bir bok olmaz, ben çalıştım.
50 erkekle aynı sınıfta tek kız olmak kadar korkunç değldir.
plaza ortamındaysa hele hiç çekilmez.
Bı kaç tanesi bile dedikodulariyla dünyamı sikmisti zamanında 35 tanesini düşünemiyorum tam bir cadı kazanı olurdu herhalde.
bir yerde işe başladım. çalışanların geneli yaşı büyük ve evli erkekler felan var bekarlarda da ben özellik olarak üstünüm. 5 tane kız var çalışan kızlar benle konuşuyor felan bende saf gibi konuşuyorum. ama mesafeliyim. ama nasıl sorguya tutuyorlar evli misin , sevgilin var mı askerliğini yaptın mı felan işte.

sonra baktım işin rengi başka yüz vermedim. mesela biriyle konuşunca diğerleri cephe alıyor tabi aralarında tartışma kavgalar başladı sudan sebeplerle. birde beni gidip müdüre şikayet ediyorlarmış yapamıyor işleri beceremiyor iftira atıyorlarmış sonradan öğrendim.

zaten iş kötü becerikliyim diye 3 kişinin işini kitliyor müdür, iş stresi müşteriler yetmiyor. birde çalışan kadınlar hatta bazı daimi müşteri kadınlarlada sıkıntı oluyor bazen. 4 ay dayana bildim işi bıraktım.

35 taneyi düşünemiyorum bile. dedikodu, hasetlik, kıskançlık, kavga gürültü.