bugün

siteye hala ulaşılamadığından öğrenemediğim sonuçlardır.
eninde sonunda öğreneceğimiz sonuçlardır. o değilde 3ten önce açılmayacağını bile bile hala yükleniyoruz siteye. bizim askerlik çoktan başlamış, akıl mantık uçmuş.
hala açılmayan. biletixten bilet almak daha kolay ya la.
heyecanla stresle beklenendir. sinir stres tüm evrelerden geçiyorum. bu yetmezmiş gibi etrafımdaki herkes de ahkam kesiyor arkadaş. yok şöyle yap yok böyle yap.ulan askere giden benim. neyse açıklanınca edit geçerim sözlük.
askerin e devlet şifresiyle gir.türkiye.gov.tr nin sağ tarafında kurumlar diye bir yer var.ordan milli savunma bakanliğina tıklayınca sevk edilecek eğitim merkezi kısmı var ordan bakılıyor. ama şifre lazım işte.
soldier of fortune ve brothers in arms müzikleri eşliğinde beklediğim sonuçlardır efendim.
'' bir askeri birliğe yerleştirelemediniz'' yazmayan, kesin bir yere yerleştiren müthiş bir sınav sonucudur...

bu şaatten sonra bizi mi yerleştirsin arkadaş.. bu söze şimdiden alışın arkadaşlar... hadi hayırlı tezkereler.
beklenendir!
beyler koğuş kalk saat 6.
şimdi yatın 6'da kalkın iki günde alıştırın kendinizi.

öğrenilemeyen sonuçlardır.
yanılmıyorsam ayın 12sinde mesai bitimine kadar birliğine teslim olması gereken adaylara hâlâ açıklanmayan sonuçlardir. memleketin bir ucundan diğerine otobüs bir gün gece yol çekiyor bu arada.
yedek subay olarak tuzla piyade okulu çıkanlar ya da kısa dönem olarak manisa batı kışla çıkanlara yardımcı olabilirim.
eskiden böyle değildi buralar. bir yardımlaşma vardı. ahh ahh nerde o eski bekleyişler.
bir an önce açıklanıp yazar kardeslerimi rahatlatmalıdır.
ben de kuzeni yolcu edicem onu bekliyorum..
girmiyor...
an itibari ile öğrenilemeyen sonuçtur. güçlü ordu tsknın serverlerini seveyim.
açıklanınca sözlükteki kız/erkek oranının baya artacağını gösteren sonuçlardır. hadi bi gidin vatani göreve, geride kalanlar bizlere emanet. burayı bile çorap kokutmuşsunuz amk zaten.
merakla beklenen sonuçlardır.

f5 tuşu cana gelip orgazm oldu nerdeyse, hala hareket yok sitede!
Kuvveti: Kara Kuvvetleri Komutanlığı
Sınıfı: PiYADE
Statüsü: Kısa Dönem Er
Branşı -
ilk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi is. Okl. ve EM K.lığı
NARLIDERE iZMiR
ilk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2012
Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 2'nci Kor. 5'inci Komd. A. Ağ. Hav. Bl. K.lığı
GÖKÇEADA ÇANAKKALE

bilgisi olan yazar dostlar mesaj kutumu ateşleyebilirmi efenim?
sayfa açıldı bakamayan varsa yardımcı olunur.
sonunda açıklanandır.

ilk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 15'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
AMASYA
ilk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2012
Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 28'inci Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. Loj. Des. K.lığı 1'inci Ulş. Oto Tk. K.lığı
MAMAK ANKARA
- ısparta dağ komando..

- piyade okulu yedek subay komando..

- 229 ncu motorize piyade alayı merzifon..

çıkacak arkadaşlara her türlü bilgiyi verebilirim..

hayırlı teskereler.

edit: bunu eksileyen 1 adet ruh hastası..umarım askerliği ananın amında muvazzaf olarak yaparsın.
site açılmıştır. gelsin sonuçlar.
hiç çalışmadan aa aldığım sınavın sonuçlarıdır, izmir birincisi türkiye onuncusu olmuşum.
denizli il jandarma komutanlığına yolculuk görünmüştür. var mı yardımı dokunacak?