bugün

pazartesi gününnden itibaren sınava girecek adaylar. içlerinden birisi benim dönüş biletim olacak.
(bkz: bu şafaktan sonra ben mi yapayım)
an itibariyle askerlikleri resmen başlamış mehmetcikler.
301. dönem olan yazarların zamanın ne kadar hızlı aktığını bir kez daha farketmesini sağlamıştır.
işte bunların hepsi torun. hatta torunlarımın torunlarının torunlarının.... dememe neden olan adaylar. canlarım benim. kuzucuklar.
Ben teeeee 309. dönemin son demlerini yaşayan bir poşetiken ağustos ayındaki arkadaşların gelişini bekliyorduk. Hayırlı teskereler şimdiden.
345. dönem asker olarak kıbrıs'a gelecek askerlere şimdiden allah sabır versin. denetimler sizi bekler gençler biz yeterince yattık. *
br 329. kd. olarak telçeker-doğubayazıt-ağrı hudut birliklerine düşeceklere tavsiyeler verilir. goçlar ben mi gideyim bu saatten sonra lan!
kısa dönem sınav sonuçları bugün açıklanacakmış. askerde döverler oğlum sizi:) bu arada 327. dönemdim ben ama yinede hatırlarım çorum un leblebisini . bilgi almak isteyen özelden mesaj atsın. öptüm kib by
Sonuçların açıklanması için gece yarısını bekliyoruz.
Foça'daki anılarımı depreştiren başlık şimdi mayınlamış şerefsizler.
Polatlı Topçu ve Füze Okulu'na düşenlerine her konuda tüyo verebileceğim yazarlardır. torunlarımın yolları ve bahtlarının açık, acemiliklerinin kolay, komutanlarının da anlayışlı olmasını diliyorum. ve inşallah kıbrıs'a düşmezler.
http://pertem.kkk.tsk.tr/sonuc/sonuc.aspx

sitesini göçertmek için aralarında yer aldığım guruhtur.

edit 1 ; site göçtü. Geçmiş olsun

edit 2 ; şimdiden klavyemin f5 tuşu nedeniyle eğitim zaiyatı yazacağım hededir.

edit 3 ; pertem ben senin varya?
benim çömezim olacak arkadaşlar.
(bkz: 343 dönem)
http://pertem.kkk.tsk.tr/sonuc/sonuc.aspx

link isteyenler burdan buyursun*.
heyecanla sonuçları bekliyoruz efenim.
halen nereye gideceğini öğrenemeyen adaylar.
347 inci ne demek ya. Türk ordusu sizi kovsa daha iyi. 347nci olacak düzeltir, saygılarımı sunarım.
şu an heyecanla sisteme girme mücadelesi veren kişilerdir efendim.
açıklanmak üzereymiş f5 inize kuvvet...
kısa dönem er olarak önce antalya sonra ankara- genelkurmay şeklindedir efendim.
samsun sahra sıhhiye okulu ve kıbrısa gidecek olanlar, bana ulaşabilirler.
Acemilik: Ankara-Etimesgut
Usta birliği: Edirne-Karaağaç
tam da denetim döneminde gelmiş olmamıza kısaca mokoko diyoruz.
temeltepe diye aşırı cunüp bir yere düşmemle adaylıktan çıktığım durumdur.