bugün

(bkz: olur mu)
1'iNCi DENiZ ER EĞiTiM ALAY KOMUTANLIĞI iSKENDERUN HATAY SONUCUYLA KARŞILAŞIP DON RENGi SORUNSALINA DÜŞMEME SEBEP OLAN SINAV.
bingöl il jandarma komutanlığı'na gidecek dostlara nacizane tavsiyelerim olacak sınav sonuçlarıdır.
uzun dönem askerlik yapmaya hak kazananların kısa dönem olanlara göre 6 ay geç askerden döneceği, buna karşın onlara göre daha rahat askerlik yapacağını bir kez daha gösterecek sonuçlardır. bu düşüncemin 2 nedeni vardır:

1) uzun dönem askerlik yapanlar, kısa dönemin yaşadığı maddi sıkıntılara ve yer değiştirme * olaylarına daha az maruz kalacaklardır.

2) kısa dönem askerlik yapanların tekmil vereceği astsubaylar, uzun dönem askerlik yapanlara tekmil verir.
325. dönem ksd olarak tüm arkadaşlara hayırlı teskereler diliyorum. zaman akıp gider geriye sadece anılar kalır.
sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte " hadi oğlum kalk " seslerinin yerini " koğuş kalk " seslerinin alacağı günler gelmiş demektir.

(bkz: hayırlı teskereler)
1. DENiZ ER EĞiTiM ALAY KOMUTANLIĞI iSKENDERUN HATAY sonucunu öğrenmemin ardından aldığım yeşil donları verip yerine mavi don almama sebep olacak sınav sonucudur.
6'ncı hudut alayı / van'a gitmeme sebep olan sonuçlardan biridir.**
(bkz: torun tombalak kurma kolu çek bırak)*
en az şafak: 155 + 2 * en çok da şafak: 365 + 2 * diyen askerlerin sonuçlarıdır. hepsine kolay gelsindir, bir an evvel gitsinler gelsinlerdir.

edit: ben mi gideyim? *
331 lerin yollarını gözledikleri kısa dönem grubudur. *
şahsımı istanbul il jandarma komutanlığı' na yollamış sonuçlar bütünü.
haftalardır sol frame'i meşgul eden topluluk adına beklediğimiz sonuçlar.
(bkz: bir gidemediler anasını satayım)
bakım okulu ve eğitim merkezi komutanlığına düşenlere her türlü yardımı yapabileceğim sonuçlardır.
benim gibi kısa ve aynı zamanda sıska birini kayseri 1. komando tugayı'na göndermeyi başarmış olan sınav. yardımcı olabilecek dedelerimin gözlerinden, ellerinden hatta heryerinden öpüyorum rüştü.
301'inci kısa dönem bir askerin bu başlığı görünce hadi leeen diyesi geliyor.
az önce benim için önemli kısmını öğrendiğim sonuçlardır.
yolu 20.zırhlı tugay şanlıurfa ya düşeceklere her türlüyü bilgiyi verebileceğim sınav sonuçlarıdır.
torun geceler uzun ötmez borun.
325 inci dönem yedek subay olarak arkadaşlara hayırlı tezkereler dilediğim, hudutta askerlik yapacak olanlara her türlü bilgiyi verebileceğim souçlardır.

(bkz: bu şafaktan sonra ben mi gideyim) *
329. kd olarak hayırlı uğurlu olsun tüm 333. kd arkadaşlara.
(bkz: alt devre torun çömez s ksen bişey demez)
alt devre, çömez, torun, bilet, poşetimiz olarak sizleri bekliyoruz.331kd.
39.mekanize piyade tugayına düşecek olanlara her türlü yardımı yapabileceğimi belirtmek isterken torunların çoktan bot bağladığını görüp duygulanmamı sağlayan sınavdır.varsa acemilikte nete girecek babayiğit yine bilgi veririz tabi.ayrıca

(bkz: torun geceler uzun otmez borun)