bugün

yaklaşık 1 saat 56 dakika sonra sınav sonuçları açıklanacak ve bu doğrultu da askerlik yapacakları yerleri öğrenicekler kendileri.*
hala sonuçların açıklanmasını beklemekte olan yazarlardır.*
şırnak silopi'ye düşen arkadaşlara yardıma hazır olacağımı bildiririm.
sınav sonucunu bekleyen yazarlar.

bu şafakla siz daha çok beklersiniz. hepinize geçirmişler olsun.
an itibariyle nereye gidecekleri belli olmayan yazarlardır. bir çoğu çıldırmakla arasındaki mesafeyi kısaltmıştır.
asimetrik psikolojik harekattan korunmaları gereken yazarlardır.
kkk siteye reklam alsa tıklama oranından ciddi para kazanırdı. 331.dönemden bi adet tank hediye edilebilirdi kendilerine.
psikolojimi bozmak üzere lan!! bu kadar kasılır mı lan, ağustosta 15 dakikada öğrenmemizi sağlamıştı be.
BiTLiS iL J. K.LIĞI BiTLiS .. kısa dönem jandarma er.. tüm tertiplere hayırlı tezkereler..
TOPÇU VE FÜZE OKL. K.LIĞI POLATLI ANKARA YEDEK SUBAY
ülke size emanet. sizin sayenizde rahatlıkla uyuyabileceğiz. hayırlı teskereler.
Amasya il Jandarma Komutanlığı. herkese hayırlı teskereler.
ANKARA iL J. K.LIĞI ANKARA

her türlü bilgi alınır.
vatan size, siz allaha emanet. hayırlı tezkereler.
(#6733518)
uçakla gideceklerse bir an önce rezervasyonlarını yaptırmalarını şiddetle tavsiye ettiğim yazarlardır kendileri.

thy maşallah sürekli meşgul veriyor, sun express daha iyi gibi. uzun uğraşlarım sonucu biletime kavuştum sayelerinde. *
yunanistan il jandarma eğitim tugayı. noluyo lan?
allah kolaylık versin, vatan size emanet, siz allaha emanet.
hepsi abimdir, alınlarından öpüyorum. hayırlı teskereler diliyorum.

(bkz: 1 2 3 asker gidecek geri gelecek)
Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi1'iNCi DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI iSKENDERUN HATAY ve Konya ana jet üssü..

hakkında bilgisi yardımı tavsiyesi olan arkadaşların bana ulaşmasını dilediğim sonuçlardır.
zırhlı birlikler okul ve eğitim tümen komutanlığı etimesgut/ankara. kısa dönem tank er.
vardır bizden yardımı esirgemeyecek uuserler. "vardır di mi? n'olur olsun laynnn..."
van/ erciş
terörü bitirecek yazarlardır.
teslim olmadan önce birer şişe yarra yering şarabı içmelerini önerdiğim gençlerdir. şaka lan su gibi geçer askerlik.
kütahya da havacı olarak göver yaparak içinde bulunacağım yazarlar grubudur. lakin kısa dönemlerde yaygın olan gittigin yerde kalma muhabbeti bizde yokmuş sanırım. olsun bi ince stres daha yaşarız acemilik bitimi, dün akşamkinden alıştık nasılsa.