bugün

Hemen her dalyarağın lise çağlarında şehir efsanesi şeklinde yayıldığı metodlardır, kimisi salonun koca halısını rulo yapıp içine poşet takmıştır, kimisi çocuk balonlarıyla çeşitli geometrik şekiller denemiştir, kimisi ise "yuh aq daha neler" dedirtecek şekilde elektronik eşyalara yönelmiş elektrikli süpürgenin kullanma klavuzu harici de kullanılabileceğini ispatlamıştır. O kadar ki araba egzosu fantazisini deneyenleri bildiğimiz gibi kalorifer boruları, banyo sabunlukları da çoğu kişinin ilk flörtleridir.
bulaşık eldivenleri de unutulmamalıdır. tabi bepanthene vari kremler ile.
hacı şakire delik açan azgınların ortaya çıkmasına sebep olmuş metodlardır.
*bir kabın içine 250 gr az yağlı kıyma konulur, üzerine bir adet yumurta kırılır, afiyetle zkilir.

*Parkinsonlu dedenin gece uyaması beklenir, odasına yavaşça girilir eline verilir.
(mastderden)
ülkemizde damacana ve cansız manken tecavüzlerinden sonra hemen her 150 metrekareye 1 genelev yapılmasının zaruri olduğunu gösteren örneklerdir.
(bkz: şişir sok)

(bkz: denedim yüzde yüz çalışıyor)*
içinde kolonyalı ve zımparalı olarak sadomazo türleri bulunan metodlar.
sağ elin üzerine 15 dakika oturulur.
el uyuştuktan sonra düşünülecek mahlukun resmi açılır ( kişisel tercihlere saygımız var)
hayal edilir.
sag elin ustune oturup, eli uyusturup, daha sonra otzbir cekmeye baslayarak baskasi 31 cekiyormus hissiyati yaratilmasi.
paraya kıyabilirim diyenler için:
http://www.dogalecza.com/...Erkek-ve-Bayan/Tenga-1369
hazırlayın kağıt kalemleri, malzemeleri söylüyorum:
-termometre
-ketıl
-sürahi
-2 adet balon
-vazelin (sabun, krem vb. kayganlık hissi verecek herhangi bişey de olabilir)

öncelikle ketılda suyu kaynatıp sürahi gibi bişeyin içine döküyoruz. sürahinin içine termometreyi koyup oda şartlarında 36.5 dereceye (vücut ısısı) soğuyana kadar bekliyoruz. 36.5 dereceye gelen suyumuzu balonların içine her bir balonu tek elimizle tutabilecek büyüklüğe gelene kadar dolduruyoruz. balonların yüzeyini kayganlaştırıcı malzemeyle güzelce kayganlaştırıp balonları avucumuzda patlamayacak ama elden kayıp düşmeyecek kadar sıkıştırıp balonları birbirine yapıştırıyoruz. balonların birbirine değen yüzeyleri arasına usulca emaneti yerleştirip keyfimize bakıyoruz.

afiyet olsun..
(bkz: flashlight)

http://ulu.so/ug42od
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
birçok elektronik eşyanın garanti kapsamı dışına çıkmasına neden olan olay.

not: yazın elektronik fabrikasında çalışmıştım. bu kadar olur abi. süpürge olsa neyse. adamlar CNC torna tezgahının güç kaynağına dayanmış. bi titreme gelmeden de ne yapıyorum lan ben diyememiş. tabi elektronik firması parasıyla bile tamir etmeyi reddetti söz konusu güç kaynağını.
seks denen şeyi hayat memat meselesi yapmış tipsiz ezikleri görmemizi sağlamış durum.
(bkz: ağzına ağzına vurcan)
(bkz: ağzına ağzına vurcan)
elinin üstüne otur bir müddet . sonra o elle çek bakalım ne oluyor.
hayalleriyle sevişmenin somutlaştırılması. metafiziğin diyalektiği.
anormalmisiz la siz?
youtube da sayısızca yöntem ve malzemelerin kullanışı anlatılmaktadır .
bunu bile milletten öğreneceksek...
havuz kolluğunu istediğiniz miktarda şişirin arasını sabunlayın ve zevken inlemeye başlayın :D.
gerekli olan bir sağ el.
Amuda kalkarak ters çevirip kendine sokmak. Muhtemelen.
(bkz: bu başlığa bu cevap)