bugün

fenerbahçe'li futbolcuların çok küfür yediği maç.

Galatasarayliyim Arkadaşın zoruyla izliyorum, kahvedeki dayılar sow hariç herkese küfür ediyorlar lan.
hakemin çılgın attığı karşılaşma. böyle devam ederse olaylar kimsenin beklemediği noktalara ulaşabilir.
fenerbahçe'nin çok güzel ara pasları yaptığı maçtır.
31. Dakika itibariyle berabere giden maç.

Kahvedeki dayılar olayı abarttı, biraz önce biri, "allah seni yok etsin caner" dedi lan.
"dur lan açıp da izleyeyim" gafletinde bulunulmaması gereken sıkıcı mı sıkıcı giden maç.
sow'un müthiş golünün sayılmadığı maç. oysa ki top baya içeride.
sow'un golünün verilmediği maç.

hani her ne kadar hakem olmak için bu tarz pozisyonlarda görme yeteneğinin üst seviyede olması gerekse de en nihayetinde insan hatası denilebilir; ancak pozisyondan 10 saniye sonra tribünlerden cehennem gibi uğultu geliyorsa artık bu pozisyonların insan gözüne emanet edilmemesi gereken bir teknoloji çağına ulaşılmış demektir. seyircinin haberdar olduğu pozisyondan hakem hayli hayli haberdar olmalı. bu bir ofsayt değil, taç değil, faul değil. bildiğin gol.
hakemlerin yine götverenlik yaptığı maç. çizgiyi geçen topu gol vermedi o. çocukları.
sow un golü güme gitti. gelsin artık şu gol çizgisi teknolojisi geçen sezonlarda da bizim golümüz gitmişti böyle.

not: beşiktaşlıyım

edit: fenerbahçe taraftarı ne kadar mal lan. televizyondan baktılar tekrara gol olduğunu görünce hakeme sövmeye başladılar. ulan senin ancak tekrarlarda görebildiğini hakem denen ve bizim gibi insan olan şahıs da tekrarlarda görebiliyor.
fenerbahçenin golünün verilmediği maç.*
fenerin golünün verilmediği maç. bu sezon oynanan futboldan, takımların avrupada ki başarılarından çok hakemler konuşulmaya devam edecek.
not: galatasaraylıyım.
sow'un golünün verilmediği maçtır. demekki nizami bir gol. eğer o gol verilseydi hakem hatası olacaktı.
moussa sowun muhteşem golünün verilmediği karşılaşmadır.
sow un verilmeyen golü bana direk 05.02.2011 tarihindeki beşiktaş karabükspor maçında almeidanın verilmeyen golünü getirdi aklıma. hakem kesin abitoğlu idi dedim (itirazlardan aklımda kalmış) hakem ve yardımcılar aynıymış yazık oldu güzelim gole.
sow'un golünün yine sow'un yüzünden verilmediği maç. o kadar hızlı vurduki topa top kale çizgisini geçip dışarıdan çıktı. ancak çizgi hakemi ve televizyondan takip edenler tarafından yakalanabilecek bir pozisyon.
gol güzeldi ancak çok hızlıydı bunu hakemin veya yardımcının görmesi neredeyse imkansızdı. gol çizgisi teknolojisinin önemi tekrar görüldü.
taraftarın her faulden sonra götüne bir ucu kızdırılmış korner direğinin soğuk tarafı girmiş gibi bağırdığı maçtır. tutup çıkaramıyorlar da. bekleyin bi son 10 dakika hakemi etki altına alırsınız, siktiriboktan olaylar gelişir ve kazanırsınız amk yüzsüzleri.
sow un insan üstü vuruşu yüzünden golünün yendiği karşılaşma. insan gibi vur topa amk direği yıkacaktın hakem nasıl görsün.
hakemin maça damga vurmaya çalıştığı maçtır. amaaan ne edepli olmaya çalışıyorum ki. maçın anasını sikiyor hakem!

o değil de bir bakın bakayım 5. entry'ye ne demişim.

(bkz: #19175105)
maçı izlemiyorum ama fenerin golünü yemiş hakem

olsun trabzonun verilmeyen aynı tarz golüne saysınlar

https://pbs.twimg.com/med...BGsykooCAAAvOT5.jpg:large
ikinci yarısı çok şenlikli geçecek maç

hakem bu hatayı 3 penaltı 2 de kırmızı kart ile telafi eder artık

hahaaa..
hakem resmen maça sıçmış. o pozisyonu göremeyen hakem gitsin çay satsın. fener tabiki de zerre umrumda değil ama böyle hatalar galatasaray'ın haklı şampiyonluğuma gölge düşürüyor. ayıptır.
Futbol katili türk hakemlerinin mahvettiği maçlardan biri.Bazıları ofsaytı bilmez bu seferki golü bile bilmiyor.
fenerbahçeli olarak bir kez daha "mhk'yı mı yeneceğiz tff'yi mi" diye sorduran maç.
webo'nun soktuğu maçtır.

önce yine süper bir kafa, dönen topta takipçilik ve bitiricilik.
güncel Önemli Başlıklar