bugün

sabah sabah neler olmuş ya la burda dedirden başlıktır. mağaradan yeni çıktım beyler özel mesajlarınızı bekliyorum kate ve jennifer için..
Kate upton'ı anlarımda Jennifer Lawrence'ı harcamışlar resmen, yapma bunu yapma...
Istanbulun suyu bıtebılır gencler dıkkatlı olalım.
hani rihanna nerde ? dedirten saldırıdır. tamam herşeyini gördük sonuçta ama biraz daha görsek iyi olurdu riri'yi.
amı olanın imanı olmaz sözünü destekleyen saldırıdır.

Ne orospularmış da haberimiz yokmuş. O kadar güçlü kadınlar nasıl da maymuna dönmüş y*rrağı görünce. Yazık lan.
garip kişilikleri ortaya çıkaran saldırıdır. "amı olanın imanı olmaz" adamları gelmiş hemen. biz de baktık fotoğraflara tamam da siz ne bekliyordunuz ben onu anlamadım. hiç sevişmediklerini falan düşünüyordu herhalde bu arkadaşlar.
ortalık memeden geçilmez oldu sayesinde. işbaşı yapan genç erkek arkadaşlar bugün işlerine yoğunlaşamayacak gibi. kazalar bile artabilir. bi heyecan bi heyecan.

Eğer reklam amaçlı değilse umarım kaldırılır. başınıza geldiğini Düşünsenize. kötü ya.

not: kate upton ın memelerini görünce hayalleri yıkılanlar var ya onlara güldüm bayaa. sütyenin kaldırma kuvvetini nasıl hesaba katmazsınız?
Modern dünyanın cinsiyetçi yüzü. iğrençsiniz!

Erkek yok, sadece kadınlar. Arada yan oyuncu olarak bir dalga.

Sonra batıda kadın eşit yeaa, şeyini açsa dönüp bakmazlar. Özgürdür, değer görür falan fişmekan. Anca sikinizin keyfi kadar izin var. Ne buyurursa efendi.

Oysa biliyoruz yani kızların memelerini çekmekte gösterdikleri eğilimi yüz katını pipilerini çekmekte kullanıyor. Hani? Yok... Kim kaç cm diye database eyleyecektik biz oysa.

Kadının madde olduğu iki yüzlü bir dünya.
listede kim kardashian'ı görememek üzüntüye gark etmiştir.
içerik bulunamadı.
Parmak kiz ında resimlerinin sızmasını umuyorum.
Meğerse kütür kütür hatunlar çatur çutur mikişiyorlarmış dedirten olay.
takip ettiğimiz saldırı. ulan teknoloji ne çok ilerledi ya.
kesin samsung denen firmanın bok yemesidir.

ayıp lan.

şaka şaka daha yok mu?
erkeklerin olmamasi pek tabii olay. hem arz-talep hemde estetik acidan. meme var isin ucunda amk. meme lan meme otesi var mi amk.
Pazartesi sendroumunu silip atmış hack hadisesidir. Akşam haberlerinde haşmetli hükümdarımız RTE çıkıp "Bunlar hep paralel yapının oyunları su stoklarını bitirip darbe yapma plani bunlar kayıtlar elimizde" derse hiç şaşırmayacağımdır.
elinde görsel olup paylaşmayanın çükü düşer inşallah dediğim olay.
Hackerların ne kadar tehlikeli insanlar olduğu gösteren saldırıdır. Daha tehlikelilerse banka hesaplarına sızanlar.
(bkz: 1 eylül 2014 vazelin satışlarındaki anormal artış)
şaşırtmıştır.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
Fotoğrafları dizmiş yine inci.

http://inci.sozlukspot.co...sald%C4%B1r%C4%B1s%C4%B1/
amcığını çeken nete yüklemiş. bir tane giyinik foto yok. ulan holivud karıları ne abazaymış amk. yediğin önünde diğer yediğinde arkanda, neyin azgınlığı bu.
Unlu de olsa amini gotunu sevgilisine yollamaktan beis gormeyen hollywood kezbanlarini ortaya cikarmis saldiroooyyyyşşş.
avril lavigne yi göremediğim saldırıdır.
Özel hayatın gizliliği ihlal edilip ifşa söz konusuyken bizim millet bunu kınamak yerine el sikte masturbasyon yapıyor.
Güzel ülkemin güzel insanları. Bi çift memeye vatan satan ahmet altan a kızmayın sakın.