bugün

Ben oynamayı düşünüyorum. Çünkü artık teknoloji o kadar yeni bir hale evrildi ki cezbediyor resmen. 70 ime kadar oynarım gibime geliyor. Bulaşıcı yav.
Loserlıkla alakası olmayandır. Oyun oynamak, kitap okumak, film izlemek, resim çizmek hepsi kendimizi iyi hissetmek için yaptığımız şeyler. Hobi işte. Çok da şeapmamak gerek. Şahsen ileride çocuğumla sabaha kadar atari oynamak isterim. Loser diyebilirsiniz no problem.
allah'ın bile siktir ettiği, yaşamdan bir beklentisi olmayan boş beleş insandır. senin yaşındakiler evlatlarını kucağına aldı be. yazık.
Oyun oynamanın yaşı olmaz. Ama adamın hayatı oyunda geçiyorsa sıkıntı vardır.
Orada allah kitap gibi Battlefield v dururken Pabci oynayan tabii ki loserdır.
tam dayaklık bir tiptir. evet.
muhtemelen oturmaktan götü göbeği salmış acınası insandır. yaşıtları kariyerinde yükselme, dünyayı sevdiğiyle gezme gibi planlar yaparken, o ise pubgde alandan kaçmaya çalışmaktadır. insan gerçekten üzülüyor.
ea games, capcom, ubisoft, konami'nin en önde bayrak tutan loser firmalar olmasıdır.
57 Yaşı'nda olup halk ile oyun oynayan kişiden daha iyidir bu kişiler.
30'lu yaslarda oyle insanlar var ki oyun oynayan, acaba bu savi ortaya atan loser o kisiler kadar cevreye, guzel bir ese, cidden iyi bir kariyere sahip midir sorusu esas soru haline gelir.

Ve not, hayir efendim bi tipler istisna degildir. Ancak kendini kasmayan kaliplara sokmayan, kim ne der diye dusunmeyen ve hayattan zevk almasino bilenler kazanir.. Sadece oyunu degil, kariyeri, guzel isi guzel esi guzel arkadasi..

Loser kim? Swh
50 yaşında sevişebilen adamla, 80 yaşında dondurma yiyen adamla aynı gruptadır bunlar. hayır bey amca gidip ölmen gerekirken dondurma yalamak niye. dondurma yalamanın bir yaşı vardır her şeyin olduğu gibi. ayrıca (bkz: loser)**
oynadığı ofiste sıkıldığından dolayı giriştiği 10 dakikalık spider solitere filan değilse bu adam gerçekten umutsuz vakadır. hele ki online oyun işin içindeyse 7 filmindeki gibi bir katilin ensesine yapışması an meselesidir.