bugün

32 ile seviye yükselttiğim anket. kimse benden daha bekar olamaz.
Sart mi?

32 yasinda thug life bildirdi.
32 yaşındayım hala evlenemedim gayet de memnunum amk...
evliliği bir "gereklilik" sanan tipleri pek sallamayan tiplerdir.
muhtemelen ben olacağımdır bu insan.
Cumhurbaskanının dediği tabirde. Evlerde kızlı erkekli kalıyorlar. 32 yasındayım evliliği bir şekilde yaşadık çok şükür. Ama bekarım.
Evlenesi gelmiyordur,
Üşeniyor olabilir,
Maddi durumu çok iyi değildir,
Gönlüne göre birini bulamamıştır,
Ergen olduğu zamanlarda evlenmeyen insanlarla dalga geçmiştir, büyük konuşmuştur, hayat burnunu sürtüyor olabilir * .

görsel
sözlük liseliden geçilmiyor diyordum ben de.

dayılar, teyzeler sarmış dört bir yanımızı.

yaşlı turnusolü hede.
olmayınca olmaz gardaş . kendini parçalasan da olmaz yani .
büyük konuşmamak lazım. nasibi daha karşısına çıkmamış belli ki.
benim bu. direk defomu söylim. sosyal biri değilim , insan ilişkilerim kötüdür. hayır yani ne bekliyorsunuzki burada yazıyorum.
genelde eğitim seviyesi düşük, aklı fikri evlilik olan yazar beyanı.
evlenmemek ile evlenememek arasında çok fark var.
kırsal kesim gelenek göreneği baskınsa bu başlık gibi düşünce tarzına sahip olursunuz.
diğer taraftan 30 yaş evlilik için erkendir, özellikle erkek için en az 35 yaş gereklidir.
üüüü bu müzmin bekar benim nasıl üzülüyorum. kızlarda bu kadar iyi biri bu yaşa kadar niye evlenmedin niye kapılmadın diye öküz altında buzağı arıyorlar. sayısız kızı reddettim terkettim kimsenin nazını tribini çekemiyorum güzel manken gibi kızlardan hoşlanıyorum diyemediğimden kısmet diyip geçiştiriyorum.

kimseye çiçek bahçeside vaad edemem kimseyi avutamam ve rahatımı konforumu bozamam. ha beni sadece ben olduğum için seven aklı başında bir kız olursa niye olmasın.

tek hedef ve başarısı evlenmek olan kişiler kendi hallerine yansınlar.
muhtemelen çulsuz cebinde metelik olmayan veya ereksiyon sorunları yaşayan tiptir. yazık...
Yaş 43 bekarım.iki kez nisanlandim.kismet değilmiş akışına bıraktim.
Yazili kural falan mi? 30 a kadar evlenmemek. Kanun cikti da haberimiz mi yok? Onu da seve seve delerdik gerci. Orf ve adet denilen zirvaliklari birakmalari lazim once. Olmadi biz 30 dan onceye doneriz.
35 yasindaki thug bildirdi.

Edit: 2017 de entry girmisim ya. Swh.
akşamları alır şarabını, geçer televizyonun karşısına, takar filmini, müziğini demlenir. karı dırdırı çekmez.

sadece kendinden mesuldür. boş laflarla kafasını şişirecek kimse yoktur evinde.

biriktirir parasını dünyanın neresine isterse gider gezmeye.

işi gücü vardır, eğitimli, eli yüzü de biraz düzgündse zaten seks derdi de olmaz muhakkak vardır hayatında cinselliğini paylaşacak birilieri.

akşamın bir saati çıkar bara gider, sinemaya gider kimseye hesap verme zorunluluğu yoktur.

içer, ertesi gün öülene kadar uyur, kimseden laf işitmez.

şimdi soruyorum, böyle bir lüks varken neden evde nefes alan bir bozuk atma makinası bulundursun bu adamlar.

bu nedenden dolayı evlenmiyoruz.
Evde kalmıştır evet.

Nedense çok tanıdık geliyor.