bugün

çocukken meyve tabağında en sona sakladığın çilekleri artık çocuğuna ayırmaktır.
saatte 200 km ile giden tek kapılı arabanı mazide bırakıp 4 kapılı otomatik bir araba kullanmaktır.
hafta sonları rock barda kafayı bulmak yerine, daha soft müzikler eşliğinde akşam yemekleri yemektir.
takımının deplasman otobüsleriyle gittiğin deplasman maçlarının yerini digiturkün almasıdır.
cebinde 500 lira ile bodrumda tatil,barlar sokağı yerine, herşey dahil bir otelde tatili tercih etmektir.
akşam oldu hadi eve gel denen yerine, bu cümleyi kuran adam olmak demektir.
bugünde yedim içtim ohh yerine, kenara biraz para atayım ne olur ne olmaz demektir.
dün sana akıl veren babaya, anneye çemkirirken, bu gün onlara hak vermektir.
lisede, üniversitede okurken lan bitsede kurtulsak yerine, ah keşke o günlere geri dönebilsem demektir.
çocukken hiç gitmeyeceklerini sandığın insanların yavaş yavaş gittiklerine şahit olmaktır.
her şeyi bildiğini zannederken, aslında hala ne kadar çok şey bilmediğinin farkında olmaktır.

not: 30 yaşını aşmışsan ve hala maddelerdeki ilk cümlelere tabiysen sakın ola kendini benim ruhum genç diye kandırma, ya yapman gerekenleri, yapman gereken yaşta yapamamışsındır, yada hayatın gerçeklerinden kaçarak kurtulabileceğini sanıyorsun *
çok güzel notu eklemeseydin süper olacaktı denesi durum.
ama gerçekten benim ruhum genç.
güncel Önemli Başlıklar