bugün

kesin orada olacağım ve katılımın yoğun olmasını umduğum zirve.
not:eskişehirli yazarlar!vizeler de bitcek o zaman.memleketten de dönmüş olcaksın.cebinde paran.ohh sen gelmicen de kim gelcek.
Ordayız. el birliği ile güzel bir organizasyon olacak diye düşündüğüm zirve
büyük ihtimalle katılacağım zirvedir. bana her yol paris ve open your doors ile gelirim sanırım.
katılacağım zirve.
son zirveye tarihin değişmesinden ötürü katılamadım, ancak bu zirveye bir aksilik çıkmaz ise kesinlikle katılacağım.

(bkz: tarih değişmesin)
o ne güzel zirvedirki gidip görmesi sevap , içeceğiz yazarlarıyla aşktan şarap , gelenin gönlü güzel gelmeyenin hali harap , herkes olacak orda kürt,türk ,alman , arap.
yer los amigos olmasın, ordaki beyaz suratlı kıza gıcık oluyorum amına koyim.
sap oranının % 110 olmasından dolayı zirvenin salih abinin kıraathanesinde gerçekleştirilmesi muhtemel vak'a. sırf batak atmak için bile olsa gidilesidir.

geçen zirve fifti fifti geçmiş. bana sorarsanız gidin. mekan da kıyak olacakmış.

edit:yasal uyarı**
tarih değişmesin. doğum günüm de, bedavaya getiricem...
birbirinizi sıvazlayınız o zamansa admin. sap sap ne iş göreceksiniz başka.
salt sap olur ihtimaline karşın bir müddet yan masadan gözetleyeceğim zirve.**
katılmayı çok istediğim ama ne yazık ki, nadide yazarlarımızın eğlencelerine ortak olamayacağım zirve. tam doğum günüme denk gelmesi ne büyük tesadüf * ama olsun, elbet birilerinin aklına geleceğim ve "anacsevgidolubirmelek in doğum günü için kaldırıyoruz kadehlerimizi" diyecek biliyorum. temenni ediyorum yani. umarım. belki bir ihtimal işte.*
gelmeyi planladığım fakat adını sevmediğim buluşma.
kafalar güzel eskişehir zirvesi ne la ?
şöyle bir uğrayıp çıkacağım zirve.

şaka lan şaka: içeriz hep birlikte.
"kısmetse uğrarız" dediğim zirve. gerçi tanıdıklar gelmezse gelmem.
içmek neden diye sorduğum zirve.
en sonunda dediğim zirve , hoş hiç tanıdığım yok ama başlangıç için ideal olacaktır benim için. geliyorum gençler !!
bursa'dayım eskişehir'de benim tayfadan az adam var misafir ederseniz gelirim dediğim zirve.
sözlüğe uzundur uğramayan bir yazar olmama ve sözlükte kimseyle merhabam olmamasına rağmen gelmeyi düşündüğüm zirvedir.
Ahmet Yılmaz Abi daha doğrusu internet ortamını meclise sokacağız ve bunu gören diğer genç insanlarda artık kendi adaylarını gönderecekler milletvekili seçimlerine daha güzel bir türkiye yakında.
an itibariyle barlar sokağı hangover cafe pub'da 10 ila 15 kişilik yerimizin hazır olduğu zirvedir.

dip not : bursa'dan arkadaşlarında katılımını öğrendim, baya hoş bir zirve bizi bekliyor anlaşılan.
tam taşınma tarihime denk gelmesi nedeniyle ulan olur mu böyle şey dediğim zirve.
3 gün sonra olup sabırsızlıkla beklediğim zirvedir.
saçları üç numaraya vurdurtmam nedeniyle katılmayacağım zirve. bir süre evden dışarı çıkmayı düşünmüyorum, çok fena oldu cidden. aynaya bakmaya tırsıyorum lan.
yoğun istek üzerine yüksek olasılıkla katılacağım zirvedir. *