bugün

bir yerlere taşıması, aktarması, saklaması zor olan paradır. yani bir siyasetçi, başbakan, başkananın oğlu falan bu paralar evde basılmak istemez herhalde. bir iş adamının evine falan mı taşınsa ne yapılsa ki... hele de bir siyasetçinin bu parayı çalmadan kazanmasına mümkünü yoktur.

çok büyük paradır. gereksiz yere 30 tl bile cepten çıkınca acırız bizler.

gözünüze, dizinize dursun haramzadeler !!!
an itibariyle 90 trilyon türk lirası etmektedir.
300 tekne alınır.
300 motor köpürür.
300 kaan sevinir.
300 despotik aile harcar.
istanbuldaki büyük takımlara büyük oyuncular getirilebilir.
an itibariyle 3 tl kurundan hesaplanırsa 90 trilyon türk lirası etmektedir.
işin kötü yanı yarın olaylar yüzünden euro en azından 3,1 bile olsa bu adamlar 3 trilyon kara geçmektedir.
(bkz: para parayı çeker)
(bkz: anlayamayız).
odatv'nin iddaasına göre bu paranın evden çıkarken ki görüntüleri ellerindeymiş, bir bomba daha mı geliyor ne?
çok paradır. anlayamayız, o parasayma makinesinin yaptığı rüzgar...
o paraya kaç tane holosko alırız senin haberin var mı?
tamamını 50 cent lik bozuklık yaptırıp, tamamını malum baba oğulun münasip yerlerine, neyse...
ben devamını söyleyecek kadar şerefsiz değilim. onlar hala devam edecek kadar şerefsiz olabilirler.
(bkz: düşünemedi)
bizim yeni inşaatta bir sürü boş yer var, arzu edilirse seve seve saklayabiliriz bu 30 milyon avroyu. neticede başbakana hizmet memlekete hizmet...

o değil de amına koyayım, kendimi bildim bileli çalışıyorum. tüm mal varlığımı toplasan 3 milyon euro yapmaz. bu saklayamadıkları, eritemedikleri 30 milyon avro 10 tane ben demek.

vay amk...
Yaklaşık 300 kg kadar paradır.
Anında sıfırlana bilen para miktarıdır.
el çubukluğu ve telefon yönlendirmesiyle bide tabi.