bugün

Vay bee şaka mı bu sonuçlar. Yüzde 44 e yakın oy aldı akp. Demek ki oylar 2009 a göre yüzde 6 artmış.
% 0.01 olacaktır. chp lilerin yüüreğine azıcık su serpelim. sevaptır.
%35 i geçmeyecektir.
2009'da %38 alan ak parti oyunu artıracak ve %45 alacak. yazın bi kenara.
yüzde 44.7 alacaktır isteyen caps alabilir bilgi derinlerden geldi.
4-5 saat sonra göreceğiz. Yüzde 30 un altında olacaktır.
yüzde 46 dır. bir puan bile aşağı değildir. kapak olur ama bu ibneler ders almaz. zira kuran bile bu ibnelerden bahsetmektedir.
%40'ın altında olacaktır.

%31-36 arasında bir oy alır, bir memleket için vicdandan ve irfandan yoksun, hırsızlığa, peşkeşe gözyumanların oranıdır bu.

maalesef biz böyle bir toplum olduk.
herkesin kendine benzeyene oy verdiği düşünülürse %60 bile olabilir!
%33 diye tahmin ediyorum.
%29-33 arası.
% 50 yi gececek insallah.
22% alır. evine geri döner.
çok değil 3-4 yıl sonra anap gibi bir tabela partisi olur gider.
azalirsa tc kaybeder.cemaati bitirse bitirse akp bitirir.var misiniz solcular ulkuculer.akpyi devirdikten sonra cimaatin bilmem kac yil aziniza sicmasina?adamlar cia ile calisiyor lan.12 yillik artik kadrolasmis oturmus hukumetle savasiyor.bir yikilsin akp.bakin nasil 'cimaat vesayeti' basliyor.hani o cok sevdiginiz cimaat.
ülkedeki salaklar mallar göt kılları zihinsel engelli ve şeriatçı onospu çocuklarının oylarını hesaplarsak en az %50 si var tabi ama tarrak alır %50 yi ankara'da ve istanbulda akepe'yi sandığa gömüyoruz.
%41 gibi görünmektedir.

iki önemli çıkış; bağış'ın bakara-makara'sı ile fidan'ın füzelerinin ak parti oylarında %5'lik bir gerilemeye sebep olduğu anlaşılıyor.
Ak parti % 51 chp % 26 mhp % 12.
akp %55-60 alacak ve 31 mart sabahı şer-i düzeni getirecektir inşeallahh...

şaka şaka!!! şeriatı getirse en önce tayyibin kelle gider lan...

bu saatten sonra akp ancak sikimi alır.
%35-%42 arası gerçekçi olacaktır, bu oranların üzerinde ya da altında bir oran çıkması süpriz olur.
rte'nin %40'ın altında kalırsak siyaseti bırakacağım dediğini hatırlatmakta fayda var, gerçi bu adamın sözüne güven olur mu bilinmez ama bunu söylediğini unutturmayalım bari.
%44 ile % 47 arası.

Seçim sonrası edit: ben sayısal oynamaya gidiyorum.
%33'ün altıdır.
Yüzde 40 veya üstü olacaktır, belediye seçimleri bu yüzde 30-35 de olur ama farketmez genel seçim daha önemli.
Bir ak parti seçmeni olmayarak söylüyorum ki %40 küsürlerde bir oy oranına yakalayacaktır. Hayatı sosyal Medya'dan ibaret olup, ona göre yorum yapanlar hayli şaşırıp kalacaktır. Sizlere göre o yapılan mitingler hep montaj.
%35 - 39 .
%45 bandında oy alacaktır. 2 puan altı yada üstü olabilir. %35 falan diyerek kendinizi kandırmayın sonra hep beraber girdiğiniz entryleri silmeye başlayacaksınız.
Edit:tam isabet eksileyip duran cumhuruyet cocuklarına slm