bugün

miami'nin 19-0 geride başladığı maçtır. şuan durum 23 - 2

(bkz: oha)
yok artk lebron james.bu kadar kötü oynanır mı?30 ekim 2013 miami heat philadelphia 76ers maçı.
miami'nin inanılmaz geri dönüş yaptığı maç.

skor şu an 33-14.

büdüt: ulan ilk entryi okudum miami önde sandım. açtım siteyi 33-14 miami önde diye gördüm. istatistiklere bakıyorum bu işte bi terslik var lan. ters mi yazmışlar ne derken bi baktım meğer phila öndeymiş. kafa gitmiş ulan.
heat'in farkı baya baya erittiği maçtır. 34-26 şu an...
miami koyar. phila çok zayıf çünkü. wade yok sanırım ama lebron biraz asılsa rahat alırlar.

(bkz: asılmak) *
miami'nin geri dönüşü moral bozan maç. ulan ayağımı skm 20 sayı fark varken açtım şimdi 6. amk.
phili nın 114-110 aldığı maç.
iddia oynamadığım sürece 82 maç + playofflar dahil miami'nin rakiplerini tutacağımdan dün de 76ers'ı desteklediğim maç. sene başı diye şöyle bi kadrolara bakayım dedim piyasada yıldız genç veya veteran basketbolcuların hepsi bunlarda. ne skm iş lan bu deyip böyle bi karar aldım sayın sözlük ahalisi nabim.
philadelphia 76ers'in 114-110 kazandığı nba maçı. philadelphia 76ers böylece sezona galibiyetle başlarken miami heat 1 galibiyet, 1 mağlubiyete geriledi.

philadelphia 76ers'te michael carter williams 22 sayı, 7 ribaund, 12 asist, 9 top çalma ve sadece 1 top kaybıyla oynadı. evan turner 26, spencer hawes 24 sayı ile oynadı. miami heat'te ise lebron james 25, chris bosh 22 sayı üretti.

çeyrek skorları:

1. çeyrek: philadelphia 76ers 33-14 miami heat
2. çeyrek: philadelphia 76ers 18-35 miami heat
3. çeyrek: philadelphia 76ers 34-45 miami heat
4. çeyrek: philadelphia 76ers 29-16 miami heat