bugün

kartalımız'ın türkiye kupasına 3 puanla başlayacağı maç olacaktır. hep beraber inönü'deyiz.

(bkz: siyah ulan)
maçın ilk yarısının büyük bir bölümü antalyaspor ceza sahası etrafında oynanmıştır. çok sayıda orta yaptı beşiktaşlı oyuncular fakat bir türlü net pozisyon bulamadılar. ikinci yarı beklediğimiz gol gelir umarım.
beşiktaş'ın ligin ilk haftasında 2-0 dan 3-2 yaptığı takım antalyasporu bu sefer zorlanmadan yenmesi gereken maçtır. mustafa denizli'ye güveniyoruz. gençlerbirliği-beşiktaş maçında kapıda kalanlardan biri olarak sesleniyorum: biz giremedik maça, 3 gol attırdınız 12 dkda sayın denizli. bu maçta daha rahat yenebilirsiniz, size desteğimiz sonsuz!
çirkef Antalya taraftarına beşiktaş'ımın ders vereceği karşılaşmadır.
(bkz: taraftar böyle olur)
besiktaşım
hayat sensin
dünyam sensin
herşey sensin
gelecekse
tüm acılar
biz haziriz
senden gelsin
bu sevdadan
vazgeçersek
allah belamizi versin
(bkz: beyaz ulan)
3 gol ve rodrigo alvaro tello valenzuela. *
beşiktaş tribünlerinin yine yeni bir şova başladıkları maç.

(bkz: beyaz ulan)
ikinci yarı beşiktaş ın biraz efor sarfederek kazandığı karşılaşmadır. tello nun golü jeneriklik.
beşiktaşımın beş dakikada beşiktaş yaptığı maç. 3-0 bitmiştir.
beşiktaş iyi oynadı diyemeyeceğim bir karşılaşma, skor aldatmasın, ilk yarı gol pozisyonuna girmekte zorlanan bir beşiktaş vardı sahada, bobo ve holosko mezara atılmışlar üzerlerine de 9 tahta konmuş gibiydi, ikinci yarıya mustafa hoca tello ve cisse değişiklikleri ile başladı ve n'oldu ise bundan sonra oldu. Tello'nun serbest adam görevini alması ile beşiktaş oyunu okuyarak oynamaya başladı, burada ekrem dağ'ın da üstün performansı unutulmasın sol kanattan gerçekten çok güzel alan boşalttı boşalan alanlara kaçtı ve sonuçta tello'nun bir asisti bir golü bir de başlattığı pozisyon ile beşiktaş önceki maçları çok vasat geçen fortis türkiye kupası'na güzel bir başlangıç yapıp A grubunun liderliğini gaziantepspor 'un elinden almış oldu.
antalyaspor'a ayrılan tribünlerde 5, bilemediniz 10 seyircinin yer aldığı maçtır.
dediğim gibi 3 gol istediğim maçtır. oldu mu? oldu. mustafa denizliye buradan sevgilerimi iletiyorum.
maçın kahramanları oyuna sonradan giren tello ve cisse olmuştur. ikisi de birer gol ve asist yapmıştır.
yaratıcı beşiktaş taraftarının 90 dk taraftarlık dersi verdiği karşılaşma olmuştur ayrıca.
beşiktaş'ın tek kale top oynayıp antalyaspor'u sirkülase ettiği maçtır. maç boyunca tek bir pozisyon bulamayan antalyaspor ilk yarıda yaptıgı yogun pres dışında hiçbir varlık gösteremedi. ilk yarının kötü isimleri ali tandogan ve ugur inceman'ı oyundan alan mustafa denizli, bu futbolcuların yerini tello ve cisse ile doldurunca sonuç kaçınılmaz oldu.

kupa maçı için delgado, nobre, rüştü gibi oyuncuların yoklugunda harika bir sonuç. bu futbolun beşiktaşımız adına devam etmesi dileğiyle.
90 dakika boyunca serdar özkan'a sövdüğüm maç olmuştur. öncelikle çok merak ediyorum, kim bu arkadaşın koluna o pazubandı taktı. kesinlikle hakkını veremedi siyah-beyaz'ın kaptanlığının. be arkadaşım, be dostum umarım duyuyorsundur beni. kapasiteni bilerek oyna allah aşkına. bir kafanı kaldır. ben topu atıyorum ama bu top nereye gidebilir, kime çarpar, orta mı atıyorum, şut antremanı mı yapıyorum bir düşün. tamam anlıyorum bir şeyler yapma çabasındasın, takıma faydalı olmak, hep kartal kalmak istiyorsun. ama demir demirkan'dan geliyor, istemek yetmedi.
biraz da zekanı kullan ( varsa tabi daha emin değilim ). yaratıcı ol be dostum, 90 dakika boyunca bir oraya bir buraya koşman belli bir noktadan sonra takıma bir şey katmıyor, aksine top kaybı olarak geri dönüyor. az daha dikkat lütfen. sövmek istemiyorum sana.

tabi söylemezsek ayıp olur,

--spoiler--

tello..

mustafa denizli ile birlikte yüzü gülmeye başladı. bu da performansına mükemmel bir şekilde yansıyor. çalışkan ve üretiyor. böylece biz kartallar anlamış olduk ki, tello'nun asıl rolü hücüma yönelik oynamak. bunu da fazlasıyla becerebiliyor. öpüyorum kardeşimi alnından.

--spoiler--

delgado, duy bizi. sensiz olmuyor. aman eksik kalma.

(bkz: siyah ulan)