bugün

Karabük' ün nezlinde gökkuşağının eline vereceğimiz müsabakadır.
Artik besiktasimin kotu gidise dur demesi gereken mac.
Beşiktaş'ın kazanmak zorunda olduğu maç.

iş kötü kaybedersek.
beşiktaşımın kobrayı salacağı maç. beşiktaş koyacak kuduran kedicikler olacak.
enaramo' nun bu geceden sıvazlamaya başladığı maç. drogba ve sow ancak birleştirerek enaramo' nun 5 cm yanına yaklaşabilmişler.
beşiktaş'ımın ağır koyacağı maç olacaktır.

skor tahmini: 3-0

--spoiler--
saldır kartalım !!!
--spoiler--

galip gelerek zirve yarışına devam edecektir ve sezon başında olduğu gibi yine şampiyonluk adaylarının en büyüğü olduğunu tekrar gösterecektir.
tribünün kartaliçelere emanet olduğu maçtır.
maçtan sonra görüşürüz sevgili yazarlar.
olcayın yerine kerim oynarsa kazanacağımız maçtır.
sakatlığa sevinilmesi hoş değil ama mustafa pektemek'in kadrodan çıkarılmasıyla iyice ümitlendiğim maçtır.
beşiktaşın kazanacağı maç olacaktır.
takımın kazanma sözü sonrası umutlandıran maçtır.
iddaa'da "kg var" oynayarak kuponunuza 1.70 gibi temiz bir oran ekleyebileceğiniz futbol müsabakası.

edit: götümüze girmiştir.
beşiktaş'ımın 9-2 yenmesi gereken maç.
bir stsl maçı.

hayrı yok beşiktaş'ın. daha karabük'ü yenemiyorsan olmaz bu iş.
fenerbahçe amına koyuyor lan ortalığın.
oğuzhan'ın ilk yarıdaki lakayıt oyunu, karabükspor'un beşiktaş'ın cılız ataklarına direnme çabaları ile ilk yarısı 0-0 biten maç.
Sonuc : 0-0
Sampiyon olmak icin ya fb gibi sikeci olman ya da gs gibi büyük takim olman gerek bjk.
Iddiacilarin kufrunu cok yedin bu gece.
Yok 1453 grubuymus yok siyasetmis falan bahane, yahu kapasite bu kadar, oynayamiyor iste.
Edit: kazma burda yanlis olan ne ?
0-0 biten maç.

ayrıca beşiktaş takımında veli, olcay ve serdar gibi istikrarsız futbolcuların acilen gönderilmesi şart. ek olarak biliç'in eneramo'yu artık mutlaka ilk 11 de sahaya sürmesi de beşiktaş yararına olacaktır. kısacası uyutan bir beşiktaş maçı dahaydı.
beşiktaş'ın zirve yarışında havlu attığı maç.
0-0 biten maç olmuştur.

90 dakika boyunca maçı uyuklayarak izledim. beraber izlediğim arkadaşımın dirsek darbeleriyle kendime geldim ve sarı kartımı gösterdim. neyse olaya geliyorum.

sözü tolunay kafkasa getirmek istiyorum. maçı sabote edip kısırlaştırmaktan başka saha bir şey yansıtmayan felsefesi nedeniyle anasına kırgınım. maç adeta bu adam yüzünden ''gol atacabilcek misin beşiktaş ? eheheee atamadı ki atamadı kiii'' sistemiyle oynadı. yığmış defansın önüne 7 tane adam geç geçebilirsen. atarsam ne ala. ulan yıl 2013 lan ! getafe bile fc barcelonaya karşı böyle oynamıyo amk.

az delikanlı olun lan !!!

son söz; bu futbolla beşiktaşımın şampiyon olması zor aga. devre arasında revizyon şarrrrtt.
almeida ve olcay'ın sabote ettikleri maç.
pek siklenmeyen maç.