bugün

efes' in nefesinin yetmeyeceği maç.
Fenerin efese koyup geyse ve bejekelileri hoplatacağı maç.
bu akşamki maça kadar salatasaraylı olup bu akşamdan itibaren bu başlık altında başta olmak üzere " anadolu efesimin" şeklinde entari girdirten maçtır. nasıl acı varsa artık son girilen 10 entry hepsi aynı anasını satayım *
başarılar fenerbahçem. attığın basket olsun.

görsel
Efes alır. Skor tahminim; 76-74.
"Bari bu kupa be hadi be fener" maçı.
Gidecektim ama en ucuz bilet 19 liraydi birkaç sene önce efes in Sinan erdem deki bir euroleague maçına 1 liraya gitmistim. Yani bilet 1 liraydi. Cska Moskova maci. Hatta maçtan önce de 15-20 dakikalık bir ceza konseri olmuştu.

Simdi o maç 1 lira olunca bu maça 19 lira fazla geldi.
fenerbahçe'nin 3-0 kazanıp şampiyon olacağı serinin ilk maçı.
millet orda golden state - miami heat maçı izliyor.

bizimkiler efes pilsen - fenerbahçe

dçkfşggjh
1 saat kadar önce mesai bitiminde her zamanki gibi yanından geçtiğim abdi ipekçi salonunda oynanacak finalin ilk maçıdır. salonun otopark yan giriş kısmının orada maçı bekleyen efesli çocuklarla konuştuk biraz dedim ne olur bu akşam maç hiç ümitleri yoktu üzüldüm ne yalan söyleyeyim. inşallah başa başa gider bari diyorlardı.. biletler de pahalıymış sanırım biraz basketbol maçlarına göre bilemedim. galatasaray efesten daha zor rakip gibiydi sanki bizim için sanki o maçlardan daha kolay geçecek.
fenerbahçe'nin seriyi 1-0 öne geçireceği türkiye spor toto basketbol final maçı.
büyük çoğunluk fenerbahçe şampiyon olur. pek önemsemiyorum lig maçlarını artık hala euroleague final maçı aklımda düşündükçe kafayı yiyesim geliyor.
fenerbahçenin alacağı maç.
Lig tv de yayınlanan maç.
Bari burada rahat bırakın ağız tadıyla bir maç izleyelim.
o değil de az önce ntvspor spikerinin demesine göre fenerbahçe için ayrılan 1300 kişilk bölümin tamamı dolmuş lakin diğer bölümler bomboşmuş. bir de ağlıyor niye boş diye. ulan efes nedirki bu ülke. yani ne bekliyordunuzki?

taraftarın yoksa bir hiçsin hiç. koy şunlara fenerim. başarılar. her zaman her yerde yanındayız.
seni seviyorum anlıyor musun?
seni seviyorum duymuyor musun?
bu kalpte sen varoldukça, sarı kanarya
inan senden başkasını sevemiyorum.

tribündeki taraftar ile ekran başında haykırarak söylüyorum zafere giden yolda..

Fenerbahçe bize bu yolda geri dönüş yok...
seyir zevki fazlasıyla güzel maçtı. güzel koyduk.