Devletimizin ve yüce hükümetimizin artık bu zulme dur demesi gereken öğretmenlerdir.

Ulan 3 aydır işe gitmiyorsunuz, normal maaşınız zaten en az 4200 lira civarinda,(gözünüz doysun) bu ek ders denen zıkkım da nereden çıktı!!

Sizin tekeriniz dönüyor ne de olsa, millet perişan halde anasını satayım.

3 ay daha gitmeyecekler etti sana 6 ay..!!!

Ek ders denen zıkkım derhal kaldırılmalıdır.
Aynen öyle.
Hademeye soracam..
Okuyup öğretmen olsaydınız amk. Nedir bu çekememezlik. Lisede laylomlom yaparken bu arkadaşlar eşek gibi çalıştı ve hakederek kazandı. Sıkıyorsa kazanın sizde zırt pırt tatil yapın.

Korona morana dinlemeden çalıştırılan biri olarak söylüyorum bunu.
Ne çekememezliği be! 300 bin sıralama ile alan öğretmenlik bölümleriyle dolu her yer!

Biz de lisans bitirip okul okuduk sen rahat ol!
buraya farklı birşey yazacağım öğretmenlerde öğretmenleri çekemiyor. bir öğretmenden duydum tam hatırlamıyorum ama bazı öğretmenlerin hile yapıp ek ders mi yazdırıyorlarmış, kurs açmış gösteryorlarmış ve fazladan para alıyorlar dedi.

diğeri branş farkı ve ücret farkından dem vurdu. biride sözleşmeli öğretmenim ders başı ücret alıyorum ben napıyım gibi birşeyler demişti.

sektör olarak öğretmenlik nasıl birşey böyle demiştim
entrika , rekabet felan. ilkokulda da bizim okulun müdürü değişmişti şaşırdık dedikodulara göre tadilat işleri için inşaat firması ile beraber katakulli bir iş çevirmiş diyorlardı. veli mesleğini soranlar kurs açıp sınav sorularını vermeleri sınavda sadece rakamlar değişiyordu. kitap aldıranlar neler neler. az da olsa iyi öğretmenlerde var atmcilerde.

bence memurlar asgari ücret alsın performansa görede prim vb. maaşı artsın, sırf para için değil mesleğine aşık insanlar yapsın.
Evet benim, sorucaginiz sorulari sorabilirsiniz.
2008 ekonomik krizinde abd'de suçlanan iki kesim göçmenler ve öğretmenlerdi ne alakaysa.

Ayda min.7500₺ maaş alan milletvekili isimli kan emiciler varken Bu insanların öğretmenlerle derdi ne anlayamıyorum gerçekten.
Devletin sırtında yüktür. Gene başladılar gitmedikleri okula girmediklerin dersin ek dersine. Evet.