bugün

leyla ile mecnun ve behzat ç. nin ödülleri toplayacağını sandığım ama bi halt çıkmayan ödül töreni. birer ödül vermişler o da ayıp olmasın diye sanırım. jüri üyelerini de tebrik etmek lazım başarısız seçimlerinden dolayı.
fena halde siyaset kokan ödül törenidir. efenim anlarım ülkede durum boka sarmış. sizde bir şeyler söyleme derdindesiniz. ama bunu ödülleri alırken özellikle de verirken ne diye devreye sokarsınız. leyla ile mecnunun hakkını nasıl yersiniz? sırf sevmediğiniz bir hükümetin yönettiği bir devletin kanalında yayınlanıyor diye.
zaten her ödül alan ayy bende mesaj içerikli konuşayım derdinde ve hiç samimi değiller..zaten sosyal demokrasiden bahsediyor ama en kapitalist yerlerde ödül törenini hazırlıyorsunuz.ayrıca içerisi harbiden düğün salonu gibi. yani tüm bunlarla zaten 10-0 yenik başladınız geceye birde ödüllerde sıçınca iyice tüy diktiniz..

ulan sosyal sorumluluğu yaptı diye en sikindirik diziye 3 ödül,ayrıca daha başlayalı 4 ay olan diziye bilmem kaç ödül ama sizi dünya listelerinde ilk 10 a sokmuş leyla ile mecun gibi bir diziye sadece 1 ödül öylemi. oda sağolun absürt olduğu için senaryo dalında. afedersiniz ama bir siktirin gidin efendim.
olgun şimşek iyi oyuncudur ama beli sakatmış gibi yürüyüp durduğu ve bir acayip tipi canlandırdığı avam karakteriyle bir ali atayı geçmesi mümkün değil...hele hele sapık bir gerizekalıyı canlandıran çocukcağız ismail dümbüllü ödülü almış bir serkan keskin hiç etmez.

aslında jürideki isimlere bakınca leyla ile mecnun ve behzat ç. kafasını anlayabilecek kapasitede insanlar olmadıklarını rahatlıkla anlarsınız. bu yüzden bu töreni düzenleyenlere önerim var. gelin seneye halk oylamasıyla ödüller dağıtılsın. eğer saygıyla anılan bir ödül törenine sahip olmak istiyorsanız tabii. çünkü bu çok fena magazin kokan jürinizle hem daha çok hak hemde bizden bolca küfür yiyeceksiniz na bizden söylemesi..
gittiğim ve canlı olarak yaşadığım ödül töreni. *
ödül kazanan dizileri herkes gördü, bu da törenin ve ortamın bilinmeyen yanları.

mardan'ın kapısında otelin sahibine ait biri cabrio diğeri normal bentley karşılıyor. arabanızı almak için gelen görevlilerin tamamı yeniçeri kıyafetinde. kırmızı kaftanımsı giysiler içersindeki görevli bayanlar ise yardımcı olabilmek için oldukça çaba sarfediyorlar. otelde abartılı bir lükslük göze çarpıyor. yalnız her şey hayvani derecede pahalı. bira 25, votka vişne 35 tl. şeyini sallasan ünlüye çarpıyor, çoğunda abartılı bir kendini beğenmişlik var. bazen ettikleri küfürlere inanamıyorsunuz bile, çoğu alkolik ve büyük kısmı sigara içiyor. çiğdem tunç ve ayşenur yazıcı yaşlarına rağmen hala çok güzeller. beyaz ve behzat ç iyi arkadaşlar, sarılıp öpüşmeleri görülmeye değerdi, meryem uzerli iyice zayıflamış ama türkçesi hala iyi değil. ihsan varol çok mütevazi ve saygılı. metin uca iyi içiyor sanki. çünkü sürekli sallanıyordu. ödül töreni'ndeki yemek oldukça iyiydi, 9-10 değişik soğuk meze, sıcak yemek olarak güveç gibi bir şeyin içinde et ve sınırsız istediğin alkol. tv8 reklam aralarında canlı yayın kesildiği için bütün salon aynı anda sigara içmeye çıkıyordu. sonra adamın biri 100 lerce kişinin arasına gelip koşun koşun canlı yayın başlıyor diyor ve hurra salona geri dönülüyordu.
geçen seneye göre çok daha vasat geçen ödül töreni olmuştur.
geçen senelerde hem antalya içindeki tanıtım süreci hem kokteyl ve ödül geceleri daha çok ses getirmiş daha bir özen gösterilmişti. en azından hiissettirilen oydu. bu sene kokteyl gecesinde gelen davetliler pek pejmürde, gayet özensiz giyinmişlerdi. ve bu sene nedense sanatçı tayfası pek bir ortalarda görünmüyorlardı. en fazla ortada görünen kişiler yine tolga karel, erdal beşikçi, öykü çelik, ayşenur yazıcı, gibi artistlerdi. şu malkoçoğlu karakterinin adını hatırlamıyorum da neyini beğeniyor kızlar bir türlü anlam veremiyorum adamın kafası bildiğin kare ve çipil çipil gözleri var. bu saydığım isimler koktey gecesinde de ortada gayet senin benim gibi dolaşan, kasım kasım kasılmayan tipler. erdal özyağcıları geçen seneden biliyorum ki jüri özel ödülü aldı diye acayip bozulmuş ve öyle küfürler etmişti ki o küfürleri hangi lugattan buldu çıkardı her zaman merak edicem. egosu arşlarda bir amca kendileri. ödül gecesini zaten çoğunuz tvden izlediniz. canlı olarak izlemenin tek farkı, siz reklam izlemek zorunda bırakılırken yada zap yaptığınız sırada bizlere sigara içmemiz için izin veriliyor olmasıydı.
her neyse bukadar girizgahtan sonra esas konu ödül gecesinden sonra düzenlenen after partye gelelim. o şık şıkıdım kıyafetlerin hepsi çıkmış, ev terliği giyip gelen mi ararsınız, pijamasını üzerine geçiren mi. herkes sanki o a'nı bekliyor gibi, after partynin düzenlendiği discoya geçti. müzikler bana göre olmasa da, içerideki kızların dansları izlenmeye değerdi. buyrun efendim aşağıdaki linkteler.
efendim düzenledikten sonra diğer videoları da editleyeceğim.

http://www.youtube.com/wa...7fF98s&feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=p7G_NWT3OFw
gülse birseli seviyorum ama yalan dünyanın gerçekten yalan olduğunu düşünüyorum, leyla ile mecnuna haksızlık yapılmış olgun şimşeği severim ama yaptığı rol çok yapmacık anaokulu çocuklarına şov yaparcasına orçun karakteri zaten başlı başına hezeyan.