incelenmesi gereken ilginç bir canlı türü. Evet.
sıkıntılıdır biraz.
Sanirim televizyonun eskiliginden ,kendi yansimasini görüp,ne komik insanim diye gülen yazardir.
Türk sitcom dizi gülme efektidir.
gerizekalıdır, hatta bırak gülenleri 3 adamı izleyen herkes gerizekalıdır. amınakoduğum ergenleri.
hangi talk showları böyle kahkaha atarak izliyoruz , talk show bir komedi programı mıdır yoksa konuşma programı mıdır?

he bana kalırsa talk show eksikleri çok.Tempo düşük,eser yönetemiyor, ibrahim güldüremiyor.
maldır.
cem yılmaz'lı son bölümde eylemini maalesef gerçekleştiremeyen kişidir. ilk defa cem yılmaz'ın katıldığı bir programı yarısında kapattım.

bilmiyorum canlı yayın olduğundan mı kasdılar, ne cem yılmaz ne de 3 adam ekibi, kimseyi güldüremedi, üstüne üstlük sıktı. hele nikah memuruna hayır diyen damat konusunda çifti yeniden evlendirirmiş gibi yapmak istedikleri bölümde ne yapmak istediler kimse anlayamadı, cem yılmaz'ı da böyle gereksiz bir sahneye alet ettiler.
normal bir kişidir olabilir yani.
zamanında çok güzel hareketler bunlar'ın official web sayfasında sabah akşam "eseeerrr abii süper yhaaa" yada "oğuzhan koç çok yakışıklı,sarı çiyan zeynebe uyuz oluyorum1111" yazan tayfadır. evet var böyle bir gürûh.
yeni aldigi oyunda gecemedigi bolumu google da aratiyodur.
zerre mizah anlayisi olmayan bir kirodur.
en sevdiği şey gezmek ve alisveris yapmak olan kişidir.