bugün

299 tl ye kiyma alsaydin butun sozluk doyardik denilesi hareket.
inan bana o paraya benim sidiğimi içsen yine lezzetli gelirdi. çünkü o kadar para verdin. bayıla bayıla içerdin.
Bimden 60 kuruşa sıcak çikolata alsam 15 kuruşluk sıcak su kullansam diye fakirlere hesap yaptırır.
indirime girmiş belli ki daha dün 399'du.
299 tl ye sıcak çikolata içebilecek paraya sahip olma hayali kuran fikri fakir kişi söylemi.
kazıklanmaktır. net.

ablacım abicim anlatıyorum bakın dinleyin.

bir çikolatacıya* gidiyorsunuz ve şöyle en kalitelilerinden alıyorsunuz. aşağı yukarı 150-200 tl arası olur zannımca bunların kilosu. sonra bimden dost süt mü alırsınız, günlük süt satan bir yerden mi alırsınız yoksa inek manda ve koyun bulup sütlerini sağıp karıştırır mısınız bilmiyorum ama süt alıyorsunuz. sonra istediğiniz miktarda sütü bir cezveye koyup ısıtmaya başlıyorsunuz ve ısınırken içine aldığınız çikolatalardan canınız ne kadar çikolatalı isterse o kadar ekliyorsunuz. çikolata sütün içinde eridiğinde mis gibi sıcak çikolatanız hazır.**
bu zenginlikse... böyle zenginliğin amk.
Sıcaklığı ile doğru orantılı olarak içinizi yakar.
Sözlük yazarlarının ilgi çekme yöntemleri ders 299:

Tepkisel entry alma için denemeler yapın..
50 kurusluk unlu markanin sicak cikolatasindan 598 tane aliyorsun.gunde 2 pkt icsen 300gunde anca biter.buda yaklasik 1senedir.
Komşusu acken tok yatan bizden değildir sozunu hatirlatip disarida 1ekmege muhtac birsuru insan varken olmaz olsun boyle zenginlik.
Üstüne bir de soğuk su içilmesi şiddetle tavsiye edilir.
Carrefourda makinesi ve 30 kapsül 199 lira.
tanesi 50 kuruştan 299*2=598 adet nestle sıcak çikolata yapıyor.
Salak işidir. Fransa da eyfel kulesini gören bir Cafe de bile en kral sıcak çikolata 30 euro iken mantıksızdır.