bugün

Oğlum dalga geçiyorlar lan resmen. Bunun başka açıklaması olamaz. Taşşak geçmek yani bu resmen.
doğru olan beyan. malsanız devlet napsın?
Ne eti? At eti mi?
bir akşam gidip bakanın evinin önünde sıra olalım, nasılsa 29 a alıyorlar,
bize 33 tl den et versin, oda para kazansın.
win win.
19 Mayıs 2018 itibariyle gittigimde et ve süt kurumu ndaki fiyatlar dana sarma (orta yağlı) 38tl. dana gulaş 40tl. dana kuşbaşı 42 TL.
iyi demiştir. bu çomarlara her şey müstehak.
Haklı söylem. Doların 4,5 tl olması tamamen bizim sorunumuz. Hükümete laf söyletmem. Eti halk olarak biz pahalattık.
enteresan bir çıkıştır. bu şeye benziyor hastalanıyorsun randevu alıp hastaneye gidiyorsun doktor sana "hastalanmasaydın kardeşim işi bilecen işe gitmeyecen" diyerek hiçbir çözüm sunmadan gönderiyor seni. veya okula gidiyorsun hoca "öğrenseydiniz banane öğretmiyorum ben" diyor. sevgili fakıbaba dayıcığım o eti herkesin 29 liraya yemesi sizin vazifeniz zaten. sadece kendi karınıza çocuğunuza hizmet etmeye gelmiyorsunuz o makamlara.
bre hasiktir yalancı amk kürdü, eşi o marketlerin yolunu bile bilmiyor ayrıca o etin rengi ve kokusu bile farklı, türk halkının midesi kaldırmaz. elemanın dediği gibi lif, sinir ve yağdan oluşuyor. pişirirseniz muhtemelen göt içi kadar kalacaktır.
tarım bakanı adeta inci sözlük jargonuyla konuşmuş.

--spoiler--
29 tl olan eti 70 tl ye almanız sizin probleminiz
valla yarram bizde ortam böyle
--spoiler--
ülkemin tarım bakanının açıklamasıdır.
29 tl ye alınacak et müslümanım diyenin ağzına bile sürmeyeceği ya kaçak kesim eşektir ya da cünüp sırpın kestiği sığırdan elde edilmiş ithal leş etidir.
Bim-a101 ve et balık süt kurumu fiyatını söylemektedir.
Eşine acilen hayat sigortası yaptırsın.
ulan eşref emmi, urfa'lısın, bok gibi paran var...

sen gidip o bok içinde harap bitap gelen pislikten yüzü görünmeyen hayvanların etini yiyeceksin, bizde bu söylediğini yiyeceğiz...

lezzetli temiz yerli et varken; yıllarca etin en kralını yemiş zengin urfa'lı adam gidip pisilik içindeki tatsız ithal eti alacak he...

vallahi, yemezler...
29 tl olan et nerelerde satılıyor acaba?
hiç görmedim.
bir tek bakanın karısına satıyorlar anlaşılan

geçen bizim komşu kasaba sormuş

herif satırla kovalamış.
Eşi nereden alıyormuş o eti diye düşündürmedi değil.

At olsa yine o kadar ucuz Olmaz arkadaş. Hangi dağın iti bu?