bugün

Arkadaşlar sinirlenmeyin, Aziz Bey önemsemiyor her sene şampiyonluğu. Hem kızdırmayın, 10 sene daha gitmez bakın.
Aziz yıldırım 5 yıl önce maddi olarak istediği futbolcuyu alabilecek durumda olan fenerbahçeyi 5 yılda bu hale getirdi. Taraftar küskün. Stad boş. Feneriuma uğrayan yok.

Yönetim istifa!
çok eskiden protestolar statta tesiste kulüp önünde on binlerle yapılırmış şimdi burdan yapıldığı için bu kadar vurdum duymazlar.
Aman tanrım Didim 2--1 olan maç.
(bkz: kayseri inh inh)
(bkz: 30 ocak 2017 aziz yıldırım açıklamaları)

at fava bekle aziz başkan döktürücek yarın.. ezeli rakibimiz ama fener taraftarına sabır diliyorum başkanlarından dolayı.
bu arada kayserinin 3 lediği maç oldu.
Şimdi şekeri fena fırlamıştır, maçtan sonra "Şenol Güneş bize gelmek istedi" bile diyebilir.
Aziz Yıldırım: Kayserispor'un hocası Beşiktaş'lı, TFF Başkanı Beşiktaş'lı, daha çok isim açıklarım ama sonra.
Koskoca Fenerbahçenin anasını siktiniz. Emeği geçen herkesin anasını sikeyim.
yalnız maç 2-1'ken bile sergen yalçın'ın takımı kapanmamıştı, rakibe pres yapıyordu.
Verdiğin sözlerin anasını sikeyim.
fenerbahçenin kevgire döndüğü maç. anlaşıldı ki bu sene ya biz ya da bjk şampiyon olacak. başakşehirde götüremez bir yere kadar. bu arada beyaz futbolda rasim abdulkerime pastırma getirecek kesinleşti. swf.
R4bi4 oldu hahahaha.
görsel
günay kardeş sen hayırdır ya.

(bkz: rıdvan ı aç rıdvan ı)
Kayseri Erciyes Spor, Fenerbahçe'nin ısıtma tesisatını 4 gol karşılığında döşemiştir.
Fenerbahçe'nin halini görün ona göre referandum da oy kullanın alın Başkanlık sistemi size.
görsel
görsel

volkan ayısı maçı özetlemiş.
Fenerin hiç bir varlık gösteremediği maç. Bu oyunla şampiyonluk falan hikaye kimse umutlanmasın.
Volkan da kaleciliği bırakıp basketbol da amigo olabilir ne de olsa oradaki performansı daha iyi.
Bir daha dalga gecmeden once iki defa dusunun.

Fener aglama.
Bir insanda utanma, arlanma, şeref varsa istifa eder El birliğiyle anasını siktiniz kulübün Allah belanızı versin.
Bu sene de lig erkenden bittiğine göre, sanata ve sinemaya odaklanabilirim.
Aziz yıldırım çıkar trump müslümanlara sınırları kapatti diye yenildik der bilmem ne.
bizim arkadaş koyu fenerli tek maça maaşı bastı dün. "gs 6 attı bizde alırız maçı" diyerek ve aldı babayı.