bugün

artık halay çekenleri göremeyeceğiz sebebi siyasi baskılarmış.
http://www.cumhuriyet.com...ayin_durdurma_karari.html
Halay çekmek artık reyting kazandırmıyor onlara da. insanlar bunca zor şartlarda, geçim sıkıntı yaşarken halay çekenleri mi izleyecek. Kapanmasına şaşırmadım.
Sanki kanal sırf halaydan oluşuyor gibi "iyi olmuş" demeseniz? Geceleri uyku tutmayınca izlenen gerçek kesit'in tadını hangi tv programı verebilir?
Sarı bıyığın oyunculuğunu, Perihan savaş'ın ciddiyetini başka hangi yayında bulabilirim? Allahım sen dayanma gücü ver!

inş asılsızdır. Gerçek kesitsiz bir hayat düşünülemez, düşünülmesi teklif dahi edilemez!
Yalçın abiye üzüldüm.
Gercek cok uzulduk amk.

Halaylar simdi oksuz, yetim falan...
ulan ne güzel prim yapmışlar siyasi baskıymış güya bu şekilde malum kesimden rant elde edecekler. paramız bitti demiyo da.

o pavyonlara zaten para mı dayanır.
yalnız, 24 haziran seçimlerinde muharrem ince mitingini kesintisiz yayınlayan tek kanaldı. "siyasi baskı" olayıyla dalga geçmeye çalışan üstün zekalı ibişler, ehöeöhöeh, halay yav, çok komik evet, ehoeeh, kızlar mesaj atıcak şimdi sizin bu entellektüel duruşunuz karşısında.
beyaz tv de kapansın, televizyonda kalitesiz kanal kalmaz.
görsel
darısı a haber ve beyaz tv'ye inşallah *
öyle bi kanal mı vardı ? diye merak edilen hede.
Her ne kadar taşak geçsek de halay falan diye, sabah haberleri esaslıydı. Iktidarı itin g*tüne sokan yorumları vardı yaşlıca bi amcanın.
Böyle kanal kapatıp durmak mantikli kararlar değildir. içlerinde besledikleri fetö denilen oluşumu bahane ederek samanyolu tv gibi bir kanalı kapattiklarinda ben kızmıştım açıkçası.
Alkışlarla yaşıyorduk.