bugün

Göz yormayan ve sıkmayan tasırıma geçmişlerdir, beya ve yeşil uyumunu beğendim.
Beyaz nasi gozu almaz? Butun sozluk kor oldum diye 12 sayfa entry girmis. Gece modu ise yarar vaziyette. Oylama ve bakiniz verilemiyor. Yarina kadar toparlanir sanirim.

Degisiklige karsi degilim ama bu sefer hakkaten olmamis.
Bakınız verilmiyor ulan bunun nesini Beğendiniz.
sayfa değiştirme butonunu bir türlü bulamadığım şu siktiğimin tasarımında.

tanım: göz yakan tasarım.
sikim gibi olmuştur. 10 entryden sonrası gözükmüyor sayfa değiştirme dalgası yok.
bu uludağ sözlüğün işine gelir. birçok yazar kaçıp buraya sığınacaktır.
Beğenmedim. Net.
Acaba gözüm alışmadı diye mi kötü geliyor önyargılı olmayayım dedim ancak yok efendim alışılmıyor. Beyaz ve yeşil uyumu her ne kadar hoş olsa da oldukça göz yorucu. Gece modu şiddetle tavsiye edilir.
Neden bu kadar eleştirildiğini anlamadığım tasarım. Minimal ve hafif bir tasarım olmuş. Tasarım yeni uygulamaya geçtiği için gözden kaçan yanlışlar düzeltilecektir. Gözü yananlarda gece modu kullansın mk.
Kanzuk dürümü yemiş doymamış güzelim tasarımıda yemiş.

Bi oynamayın amk şunun ayarlarıyla.
özetlemek gerekirse:
(bkz: reklam)
(bkz: daha fazla reklam)
(bkz: moar reklam)
(bkz: moar dürüm)
Bize ne aq.
Sikimde değildir.
gelen tepkilere göre redesign edileceğini düşündüğüm durum. zaten eksiklikler fazlasıyla göze çarpıyor, bunları fix edip biraz da seyirci beklentisine göre development yapıp dikte edecekler gibi geliyor. kullanırsınız kullanmazsınız, beğenirsiniz beğenmezsiniz ayrı mesele, ama durum bundan ibaret.
ayrıca herkes ısrarla tasarım da tasarım diye ama değişiklik sadece tasarım değil en basic ve bilinen sözlük fonksiyonlarının bile değişmesi, hatta kaldırılmasını da içeriyor.
ha bana kalırsa ekşi sözlük'ün asıl sorunu görünüşü değil yazar kalitesi ve içerik sorunudur, orası ayrı.
inci ve ulu dan sonra orayı da s.ktiler.
b.mb.k olmuş.
sözlükten soğutmuştur. eğer birkaç bin kişi benim gibi sözlüğe girmeme kararı alırsa sike sike geri dönerler.
Şöyle bir girdim ulan kanzuk ne yapmış öyle ya?
Her şeye direnen tüm haksızlıkların önündeki yıkılmaz set olan ekşi çocuklarını adeta bebeğinin poposunu şaplaklayan anne misali dumur etmiş. tabi ekşi ahalisi durur mu geleneklerini bozmamışlar direniş başlatmışlar yirim dedim nerdeyse 150 entrylerini okudum hepsi de tema beyaz gözümüzü acıtıyor demiş la oğlum buranın teması da (o kadar olmasa da) beyaz ama hiç kimse şimdiye kadar bundan şikayetçi olmamıştı. sonra aklıma geldi tabi o çocukların çoğunun tek sosyal hayatı ekşi günde 8-10 saat pc başında oturuyorlar olum onların gözüyle bizim gözümüz bir mi?
Bak bizim zallımız öyle mi? adam tomar tomar görüntü tema seçeneği koymuş önümüze. Her sıçmadan dönüşümde yeni bir tema kullanıyorum.

Amaaan neyse (bkz: ben zallımı çok seviyooorum)
sözlüğün pohunu çıkaran değişikliktir.eskiden entryler kütle halinde gözüküyordu şimdi 'devamını oku' diye sikik buton koymuşlar. adam akıllı entry bile okunmuyor. o bem beyaz arka plan rengi de zaten göz yoruyor. bir çok üyenin kaçmasına sebebiyet olan olaydır.
ekşide isyan çıkartmamıza sebep olan değişim.