bugün

nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum evlilik söz konusu olursa. ilişki yürütülebilir mi yoksa çocuk bakıcılığından öte gitmez mi aklımı kurcalayan sorular... detay verecek olursak, kadın 2 çocuk annesi boşanmış yunan asıllı rus vatandaşı. erkek, malumunuz nacizane ben.
teyze yeğen ilişkisidir.
Mallıktır mk. 7 yıl sonra kadın menopoza girer, kartlaşır, derileri sarkar, götü göbeği yağ bağlar.
Erkek ise 35 yaşına gelmiş olur, seksüel değer açısından erkeğin en çok talep gördüğü yaştır.
kadının para için kendini iyi siktirdiği ilişkidir. aynen.
seda saymayan'dan sorulması gereken ilişkidir.
tadından yemeğe doyamayacağınız ilişkidir.

erkeklerin olgun kadına karşı bir arzusu vardır.

kadın bütün tecrübesini konuşturur.

kadın da, performans peşinde koştuğu için o da bu durumdan memnundur.

olay bitmiştir.

tecrübe ile sabittir.

ben 31 yaşında iken, 42 yaşında sevgilim vardı.

hala özlüyorum.
ülkenin bütün derdi bitti bu mu? kaldı amk. bırakın bu saçmalıkları gönül ferman dinlemez.
ne alakası var mk erkek çabuk yaşlanıyormuş. 50 yaşındaki bir erkek ile 35 yaşındaki kadın ilişkileri epey çok mesela hiç sırıtmıyor. kadın ne kadar bakarsa baksın kendine 30 una gelince bir olgunluk çöküyor yüzüne ama erkek 30 unda bile üniversiteli çocuk gibi gösteriyor. erkek 35 kadın 50 olsa hemen sırıtır mesela.
ilişkide kalırsa biter zira haramda hayır bereket yardım olmaz. Ama Nikahta keramet vardır. ilahi yardım vardır. Genede Endişeler düşünceler problemler ve 3. Şahısların önyargıları hiçbir zaman bitmez. Önemli olan sadakatle sevmek ve gerekli mücadeleyi yapmak. Olay Bu kadardır. Bir erkek bir kadına (çocuklarını öteleyip dışlamadan) sahip çıkabileceğine inanıyorsa bu soruyu sormaz bile. Şayet bir adam bir kadını mutlu etmek için gayret sarfediyorsa, karşılığını fazlasıyla alır hiç merak etmesin. Etraf ne der diye takılmayacaksın. Gereğini yapacaksın. Sevmek yürekli insanların işi. Korkaklar sevemez. Yaş farkı da çok değil münasip bence.
Kadının erkek tarafından tuzağa düşürüldüğü ilişkidir. Maksimum 1 yıl sürmelidir. Asla evlenilmemelidir. Evet.
Yakında 35 yaşında erkek 18 yaşında kadın ilişkisi olarak yaşayacağım bunu.
Kendi yaşıtından yokmu hiç bulamamışmı da 11 yaş büyük biriyle flört ediyor.
Şu an içinde bulunduğum ilişkidir.
2-3 haftalık hevesi geçmemesi gereken ilişki türü. Bir arkadaşım ekolünden bildiriyorum özellikle 20-22 yaşındaki kızları kıskanmaya başladıysa salın o kadını.