bugün

aktroller şimdi kara kara düşünüyor Ne diyeceğiz diye yazardım ama düşünemedikleri için böyle bir sorunları da yok...

https://www.odatv4.com/gu...rkiye-ye-geliyor-60830775
(bkz: kardeşim esad).
Demirelin sözü vardı, dün dündür bugün bugündür, siyasette manevra yapmassan bu işi bilmiyorsun demektir. Bizi sevmeyen Almanya, mülteci konusunda tam 3 kez Merkel ayağımıza geldi kulun kurbanın olim tarzında. Siyasette böyle şeyler normaldir. Ha kişisel olarak sorsan bir katilin elini sıkmam selam vermem darbeci katilin.
Dün dündür , bu gün de bu gün. . Adam ülke yönetiyor. Ne gerekiyorsa onu yapmak zorunda.
rabialar üzgün.
selam verilirken baş parmağın nihayet esaretten kurtulup diğer 4 parmak ile buluşmasını sağlayacak gelişmedir.

yıllardır söylüyoruz anlamıyorlar esad ile de sarılacaklar yeniden. boşu boşuna kendinizi manyak gibi yaptınız darbeci sisi zalim eset diye diye. dalga geçiyoruz diye kızıyorlardı bir de "reyiz geri adım atmadı atmaz dik duruyor adam" diyorlardı. siyaset böyle bir şey oğlum partizanlıktan kafanız iyice cücük gibi olmuş söylenen şeyleri almıyor artık.
Espriyi daha önce de yapmıştım.Katil sisi demedim katil pisi dedim.Ak şakşaklar şaşkın.
güncel Önemli Başlıklar