bugün

şampiyonlar ligi eleme maçı. başarılar diliyorum. fair play çerçevesi içerisinde ve fazla acı vermemesi dileğiyle.

(bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)
fener'e şimdiden başarılar, yalnız uyarmadan da geçemicem. es kaza elenirlerse çok pis dalga geçilir, malzeme çok sağlam çünkü.***. bursa'dan gol haberi mi var'dan daha acı olur. bobiler'deki olası montajlar aklıma geliyor da, aman dikkat!

ekleme: ben demiştim*
kalplerin iman dolu olduğu bu günlerde fener girls'e kuvvet, dayanıklılık dilediğimiz maç.
(bkz: allahını seven defansa gelsin)
tarihinde ilk defa yıldız oyuncu almayı başarabilmiş ezik bejekenin ezik taraftarının napacağını şaşırdığını gösteren başlık.bu kadar ezik bir taraftar topluluğu görmedim hayatımda.sizden bir cacık olmaz arkadaş.
Kuyruk acısı dedikleri bu olsa gerek. Veya çekememezlik.*
(bkz: komiklik yaptığını sanan sözlük yazarı)
cidden çok komik ama takdir etmek lazım.

(bkz: yarıcı beşiktaş taraftarı)
sıkı bi maç olcak belli..+ 18 uygulamasıda yaparlar artık.

(bkz: yaran beşiktaş taraftarı) * *
gayet yerinde ve cuk diye tabir edilen oturtma işleminin doruğa ulaştığı bir tanımlama olmuş. genç fenerliler neden tedirgin olmuşlar meraktayız. nihayetinde onlar da genç. göze hoş gelen, zevkli bir mücadele olması dileğiyle ne olursa olsun kazanan fener girls olsun diyoruz sayın seyirciler.
(bkz: benim babam senin babanı döver)
(bkz: beşiktaş huzurevi)
ehehe. çok komik lan bu. az önce sandalyeden düştüm ve ayağım kırıldı. o derece abi, bak "girls" yazıyor. puhaha. 30'dan fazla entry girilirse, sözlük kalitilitemizin* ne denli berbat olduğu gözler önüne serilmiş olur. bunun neyi bilgi amaçlı, bir düşün öyle eksile kuzum. hadi rastgele.

edit: eksileyen bücürler sizi, seviyorum hepinizi. siz olmasanız kimse beni anlamayacak.
doğrusu için

(bkz: 27 temmuz 2010 young boys fenerbahçe maçı)

ha buna ilaveten

(bkz: gereksiz başlık açan beşiktaş taraftarı)

edit: yardırın eksileri, çok zorunuza gitmiş, belli.

edit2: eksileyin lan, hakettik a.q

edit3: lan entryi gireli 1 sene olmuş, nereden geldi bu eksiler derken, mal beşiktaşlının birisin aklına gelmiş maç. he çocuğum he, ancak böyle tatmin olursunuz siz. kendiniz bir halt yiyemezsiniz, o derece acınacak haldesiniz.
bol pozisyonlu geçmesi beklenen maç. her iki taraf da açık oynayacaktır. başarıya aç young boys'un daha saldırgan olacağını düşünüyorum.
(bkz: cincon balls)

(bkz: çocukla çocuk olmak)
(bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı) *
(bkz: biz demiştik)
(bkz: fener girls loves black)
(bkz: biz uefa kupasındayız ya siz)
erkeklerin, kadına karşı üstlünklerinin kanıtlandığı maçlardan biri olmuştur. hunharca ezmişlerdir, kadınları.

oysa ki biz ne diyoruz, kadınlara biraz daha nezaket.
çok komikmiş sandalyeden beş kere düştüm,2 saaattir aralıksız gülüyorum.dikkat edin fenerde emenike niang yobo ve dia var.toplamı tüm beşikaşa yeter.
genç çocukların kazandığı bir maç, malesef temsilcimiz fener girls elenmişti. acısı dün gibi aklımdadır.