bugün

11 kişinin hayatını kaybettiği saldırıdır.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
buna üzülmememize sebep; katil israil ve destekçisi adb'nin izlediği siyonist politikalardır.
failin müslüman çıkacağını hepimizin bildiği saldırıdır.
Dünyanın her yerinde fanatikler var maalesef. Fanatizm çok tehlikeli bir şey din, futbol, siyasi parti farketmez her türlü fanatizmi lanetliyorum. Ölenlerin ailelerine de baş sağlığı diliyorum.
Ölenlerin nasıl insanlar olduklarını -siyonist mi müslüman katili ve ya destekçisi mi-bilmiyorum, hatta belki Yahudi bile değillerdir..
Üzülmedim
Üzülemiyorum.
Saldırı sırası saldırgan bi yerel tv haberine göre: "tüm yahudiler ölmeli" demiş. Bu saldırıyı kim yapmış olabilir o zaman acaba? Bugünde müslüman olduğumuzdan utandık, teşekürler. Gerci son siyasi saldiriyi beyaz ırkçılar yapmıştı abdde bellide olmaz.

Edit: oo eksiler yagiyo, lan herkesi oldürün de kurtulun amk gulyabani gibi herkese düşman olun, bunları bile destekliyosun he yahudiler kendilerini vurmuş gibi artik komik yorumlar gelir simdi.

Edit2: beyaz ırkçılar yapmış yeni haberlere göre. Gerçekten ters ayak oldum, müslümanlardan ilk defa özür dileceğim(aslında beyaz irkcilarda yapmış olabilir dediğim halde), ama sizin yaptığınız kötü algı yuzunden dünyada herkes ilk başta sizi bixi suçladı unutmayın mk çok günahsız değilsiniz halen.