bugün

0-0 bitecek olan maç. toplam 4 sarı kart çıkar. zor bi zahmin yaptım hadi bakalım.

- patladık.
abartmak gibi olmasın ama gs'nin bozguna uğrayacağı maç.
entry burada dursun.
kayserisporun güçlü bir takım oldugunu bilmeyen yoktur onun için galatasarayın kayseri karşısına 4-5-1 taktigi ile orta sahayı kalabalık tutar defansı iyi yaparsa yada 4-3-3 ofans taktikle çıkıp kayserili futbolcuları kendi yarı sahasından çıkarmazsa çok rahat kazanacagı maç olacaktır.
Kayserispor'un son dönemde ne kadar ofansif bir futbol oynadığını bilmeyenlerin, galatasaray'ın rahat kazanacağını iddaa ettikleri maç. beyler artık eskisi gibi isimler kazanmıyor. Galatasaray gol atar, ama Kayseri de atar.
canlı olarak buradan izlediğim maç: http://www.gotspor.net/kayserispor-galatasaray/
galatasarayın lige havlu atacağı maç.
Önemli eksikler,herzaman eksik olsa idi ligde 10. Olurduk. Berbat maç.

Umut bildiğimiz umut. istekli ama etkisiz.
ne chedjou, ne de semih... hepsi çöp defans oyuncuları, gene yedirdiler golü... lan iyi ki lig tv almadık bu sene, paramız sokağa gidecekti!
Bol gollü bir maç olacak bence.Galatasaray avantajlı olarak maça çıkar ve farklı alır istatisliklere bakarsak. http://www.mersindehaber....e-karsilasiyor-h3465.html
valla takımı bugün ilk defa yöneten bir yabancı teknik direktör olsa bu selçuk'u siktir eder devre arası. hep yerde, kız gibi eli saçının örgüsünde, yana yana paslar bir tane dikine çalım ara pası yok. kanser ettiniz bizi amk. burak'ı al siktir git. sneijder de olmayınca iyice gıcık ediyorlar adamı amk rızkların efendileri.
41 yıl aradan sonra kayseriye yenileceğiz gibi duruyor. kim bu takımdan ziftlendi ve yolsuzluk yapıp soyduysa lanet olsun, bu kadar vefasızlığın ve kötü yönetimin sonucu başka türlü olamazdı zaten. bu kadar silik bir galatasaray görmedim hayatım boyunca desem yeridir.hep rakipler diri ve güçlü görünüyor.
sabrinin ölüsü tarıkın dirisinden iyi, olcan çakma solbek, chedjou çakma orta saha, semih desen üflesen yerlerde sürünür, arkadaş bir tane elle tutulur pozisyon yok.
maçtan önce kayseri bjk ve fbye oynadığı gibi oynarsa çok rahat ezer dedim, şu an öyle olmakta. Kendimi bildim bileli gs'ye yatan takım herkesi şaşırtmış durumda.
galatasaray yaristan tamamen kopmustur, artik gelecek senenin planlamasi yapilmali, en azindan uefada bir final oynamak takimin yeniden parlamasini saglayabilir.
maçın 50 dakikası yatan eski kaşarlar sonradan sonraya sonucu değiştirememiştir.
gs'nin şampiyonluk maçı olacak.bunda sonra seri bekliyorum artık, fenerbahce zorlayabilir gs'yi sadece .
sakatlıktan dönen lionel carole yerine olcan adın a sabredilen, 18 de olmaması gereken tarık çamdal ın sağbekte başladığı, wesley sneijder in yokluğunda emre çolak yerine jose rodriguez den medet umulan bir günde başarısızlığın kaçınılmaz olduğu maçtır.

devre arası iyi 1-2 transfer gelmezse bu mustafa hocayı da yeriz biz. nitekim hakediyor kendisi.
maçı izlemedim, özetini izlemedim.. Sadece golleri izledim ve kadrolara baktım.. amina koyim o kadro ile nasıl puan almışız Kayseri'den aklım almıyor.

edit: bir de umut umutoğlu nun kaçırdığı golü gördüm. yeter lan defol git artık.