bugün

süper lige yükselecek üçüncü takımı belirleyecek olan final müsabakası.
konyaspor'un darmadağın edeceği maç.
eskişehir'de oynanacaktır.
manisaspor'un süper lige yükselecek 3. takım olacağı maçtır skoruda yazayım. 2-1
kONYA YiNE NE YAPTI ETTi adını finale yazdırdı. bundan sonra iş sahada çözülecek. hakeden kazansın...
analitik düşünürsek, manisa dan bir takım var super ligde, konya akp nin kalesi. manisa super lige çıkmak istiyorsa, çok çok iyi oynaması gerekiyor. keyifli maç olur.
manisa 2-0 alır. bunu da na buraya yazıyorum.. dediydi dersiniz.
2009-2010 sezonunun sonunda süperlige benzer yolla çıkan konyaspor bu konuda daha tecrübelidir.
bir de ligde daha birkaç hafta önce konya manisayı konyada 2-1 yenmiş idi.

favorim ve tabi gönlümüzden geçen konyanın kazanması.
konyasporun 3. kez 2-1 kazanacağı maçtır.
ugur tutuneker'in, konyaspor'un kazanmasini istedigim mactir.
Hangisi çıkarsa çıksın diğerine çok yazık olacak. ikisi de birinci ligi hakediyor. ikisinin de allah yar ve yardımcısı olsun.
konya çıksın da elimizdeki parayı kombine bilete harcıyalım.
konyaspor'un galip geleceği karşılaşmadır.
manisaspor'un galibiyetle kapatacağı maç olur umarım.
bucamızın hakkını yiyen yobaz konyalıların yenileceği maçtır. saldır komşu!
19.30'da trt1'den yayınlanacak karşılaşma.
biletlerinin tamamını tükendiği maç.elimde bir tane var ama ben malesef maç sırasında stadyumun 100 metre ötesinde ders yapmak zorunda kalacağım.
isteyen olursa bileti verebilirim.*
konyamin alacagi mac.
anadolu kartali firtina gibi dalcak süper lige.
tüm iyi dileklerin konya ile olduğu maçtır. ligde yapılan iki maçı da konyaspor kazanmıştır. serinin devamı akşam gelecektir.
konyaya yobaz diyen sığırlara inat konyasporumun tokadı vuracağı maçtır.

manisayı seviyoruz ama izmirli yobazlara inat saldır konyam.
konyaspor uzatmalarda atacağı gol ile kazanacaktır.
''coğrafya yalan söylemez en büyük biziz, bastır konyaspor.''
diye sloganlar attığım maç.
penaltı atışları sonrası torku konyaspor'un süper lige çıkacağını düşündüğüm maç.
akhisar'dan sonra bir ege takımını daha süper ligde görmek istediğimiz finaldir.
an itibariyle eskişehir'i konya taraftarları istila etmiştir. henüz tek bir manisa taraftarına rastlamadım. maç öncesi bir olayın yaşanmaması da sevindirici.
güncel Önemli Başlıklar