bugün

son derece ucuz bir penaltı olacaktır at fava bekle.
Gerek yok

Derbide vermeleri lazım

icardi ye atılan yumruk kırmızı + penaltıydı fenerin amel defteri kapanmasın diye lale bahçe Bi tolerans gösterdi ama yemezler

Olmayan penaltı + kırmızı hakkımız var o ve ri le cek.
gelecek zamanla konuşacağına olmuş olanlar var onlara baksana.

hepsi aynı bu üç büzüklerin. böyle devam edin. yayın ihalesinde kimse para vermeyince anlarsınız 3 takımlı lig olmayacağını.
--spoiler--

icardi ye atılan yumruk kırmızı + penaltıydı fenerin amel defteri kapanmasın diye lale bahçe Bi tolerans gösterdi ama yemezler

--spoiler--

ne yumrukmuş arkadaş adamı kadıköyden meksikanın kızgın sahillerine kadar yanında karısı ve 5 çocuğu ile beraber uçurdu *
ulan daha dün çift kırmızı artı penaltı jokerini aynı maçta kullandınız. ulan ya lakjhf. neyse... he he penaltı aynen.
Herkes biliyor fener 30. Dakikada 10 kişi kalıp geriye düştüğünde maç sonu o stadı taraftarın ateşe vereceği skor çıkacaktı.

Amel defteri kapanacaktı.
hakli ise verilmeli tabiki.
penaltılar olarak düzeltilmesi gereken başlıktır. artı istanbulspora kırmızı kart. hayırlı işlerrr...

--spoiler--

ulan daha dün çift kırmızı artı penaltı jokerini aynı maçta kullandınız. ulan ya lakjhf. neyse... he he penaltı aynen.

--spoiler--

konuş müdür şimdi konuş hadi * 40 satır entry yazarsın şimdi penaltıların nasılda penaltı kırmızı kartın nasılda kırmızı kart olduğuna dair. bize verilince tek satır "finirbihçi şiki yipti gini" ama size çifter çifter verilince 40 satır aklama entrysi.
güzel kardeşim penaltılar penaltı, kırmızı kart kırmızı kart değil mi? buyur sen söyle. bak mesela iptal edilen gol doğru karar çünkü ofsayt. ben bunu açık açık söyleyebiliyorum.

"finirbihçi şiki yipti gini" mi? başakşehir maçındaki penaltınızla ilgili tek satır yazdım mı ? (bkz: swh) şikeye adı karışmış olmanız başka bir sey, en son maçta verilen kararlar başka şey.

karar doğru ise yapacak da yazacak da bir şey yok.

ama baksana sizinkiler hala altı boş, gerekçesiz argümanlarla bu tip salak saçma başlıklar açabiliyorlar maalesef.

benim t.şak geçme muhtabım onlar sen değilsin lütfen rica ediyorum.
--spoiler--

güzel kardeşim penaltılar penaltı, kırmızı kart kırmızı kart değil mi? buyur sen söyle. bak mesela iptal edilen gol doğru karar çünkü ofsayt. ben bunu açık açık söyleyebiliyorum.

--spoiler--

len dur 2 dakika sataşacaz ya * günahların takımısınız laannnnn *