bugün

tivibu'daki alman sat1 kanalından cam gibi izlenebilen maç.
star tv yayınlamayacak, d-smart da yoksa o zaman azerbaycan Lider Tv iyi bir alternatiftir.
real hayal kırıklığı yarattı bende ilk yarı itibariyle, oyun ortada real'in üstünlüğü yok, di maria çok etkisiz, mesut da tutuk biraz sanki. böyle ortada giderse maç pek parlak bir son görmüyorum madrid için. di maria'yı çıkarıp coentrao'yu almasını bekliyorum ikinci yarı.
meksika'lı tüketici dostu azteka7 kanalından müthiş bir anlatım eşliğinde seyredilebilecek maç.
anlatım çok müthiş ya. hastasıyım...
bayern'in haddinden fazla tempolu oynadığı 10dk içinde gol atamazsa gol yemesi muhtemel maçtır.
bayern'in tur atlamasının muhtemel olduğu maçtır.
topu, apaçinin dağlara taşlara yolladığı maç olarak devam ediyor.
böylesine kaliteli bir maç;
görsel

ayrıca gomez bir tane daha kaçırdı, ispanyol spiker resmen üzüldü amk. adamlarda milliyetçilik duygusu sıfırmış...
gomez'in katlettiği maç olarak tarihe geçiyor. son 2 dakikada 2 tane %100 gollük pozisyonları değerlendiremedi. barcelona'ya laf atanları görürüz umarım. madrid bildiğin korkarak oynuyor. 2. yarı pek bir şey yapamadılar. final hakkı bayern münih'in.
normal süresi 2-1 biten ve uzatmalara giden maç.
uzatmalara giden maç.
böyle giderse bayern münih'in tur atlaması muhtemel görünüyor.
penaltılara gitmeyecek maç. ama bir real'li olarak son yılların en etkisiz madrid'i vardı sahada. umarım finale kalırız.
iyi geceler sözlük.
biri mourinho ya hücum oynaması gereken tarafın madrid olması gerektiğini söylemeli dünkü chelsea nin etkisinde kalmış galiba takımı defansa çekiyor ama madrid in defansı o kadar iyi değil madrid in hücum müünih in defans yapmasını beklerdim...
bayern'in ispanya'dan zaferle donecegi mactir.
d-smart denen oluşuma selamlarımı, sevgilerimi ilettiğim maç.
zevk alarak izlediğimiz bir cl vardı onu da yediniz bitirdiniz helal olsun.
uzatmaların ilkinin bittiği maç.
bayern münih'in alacağı maç gibi duran maçtır.
penaltılara kalacak.
uydudaki rustavi 2 kanalına key değerlerini girince gayet net ve her kanaldan hızlı olarak izlenebilecek maç.
gerizekalı bir hakem tarafından yönetilen maç.
Keşke mesut değil de kaka' çıksaydı oyundan yürümeye dermanı kalmadı adamın.
granero'nun basit penaltı isteğini izledik.
ronaldo'dan harika aşırtma ama ofsayt verildiği maç.
arap kanalindan izledigim mac. ilginc cidden. adim adim penaltilara dogru gidiyor mac. umarim bayern tur atlayan taraf olur.
iddaa severleri üst ve maç sonu 1 skoru ile güldüren maç olup uzatmalarında bittiği andır.